2022-06-23 15:00:00 | Son Güncelleme : 2022-06-23 15:20:11

Karısı uzaklaştırma kararı aldırdı, adam çılgına döndü! Çatıya çıktı intihara kalkıştı

Gündem  | Editör : Baran Aksoy |İhlas Haber Ajansı

Antalya'da eşinin hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı adam, çılgına döndü. 5 katlı binanın çatısına çıkan adam, kendisini atacağını söyledi. Bölgeye gelen emniyet müdürü adamı ikna ettikten sonra aracına alıp makamına götürdü.

Karısı uzaklaştırma kararı aldırdı, adam çılgına döndü! Çatıya çıktı intihara kalkıştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Anyalya'nın Manavgat ilçesinde Cumhuriyet Polis Karakolu karşısında bulunan 5 katlı apartmanın çatısına çıkan bir adam kendisini atacağını söyledi.

Adamın bağırışlarını duyanlar hemen durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gönderilen itfaiye ekipleri, hemen adamın bulunduğu yerin altına şişme yatak açtı.  

EMNİYET MÜDÜRÜ İKNA ETTİ

Olay yerine gelen Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç, adamı dinledikten sonra kendisine her konuda yardımcı olacağına dair söz vererek ikna edip aşağıya inmesini sağladı.

Karabey D. adlı adamın koluna girerek apartmandan inen Emniyet Müdürü Oymaağaç, makamında Karabey D. ve eşiyle ayrı ayrı görüştü. Oymaağaç, Karabey D.'ye bir daha böyle şeylere teşebbüs etmemesi konusunda telkinlerde bulundu.

3 HAFTA ÖNCE UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLMİŞ

Karabey D.'nin 2 gün önce eşinin kendisini darp ettiği şikayeti üzerine karakola getirildiği ve geceyi karakolda geçiren Karabey D. hakkında 3 hafta uzaklaştırma kararı verildiği, bunun üzerine çatıya çıktığı öğrenildi.

Etiketler