2022-06-13 18:12:38 | Son Güncelleme : 2022-06-13 18:21:44

Çıktığı üst geçitte ortalığı birbirine kattı! Polis saatlerce dil döktü, atlamadan son anda yakalandı

Gündem  | Editör : Baran Aksoy |İhlas Haber Ajansı

Malatya’da ailevi sorunlar yaşayan bir kişi ortalığı birbirine kattı. Çıktığı üst geçitte 2,5 boyunca atlama tehdidinde bulunan adam trafiğin durmasına neden oldu. Saatler süren ikna çalışmalarının ardından ekipler, adamı bir anlık dalgınlığından yararlanarak yakaladı.

Çıktığı üst geçitte ortalığı birbirine kattı! Polis saatlerce dil döktü, atlamadan son anda yakalandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Malatya’da bir üst geçitten aşağı sarkan adamı  görenler hemen durumu ekiplere haber verdi. İhbar üzerine hemen bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri gönderildi. Polis ekipleri iletişime geçtikleri gencin bulunduğu yerden inmesi için uzun süre dil döktü. Bu sırada çevre yolu çift taraflı trafiğe kapatılarak geçişler tali yoldan sağlandı.

Kent merkezinde trafiğin durma noktasına geldiği olayda hasta taşıyan ambulanslarda hastanelere ulaşmakta büyük güçlük çekti.

POLİSLER ATLAMADAN YAKALADI

Yaklaşık 2,5 süren olayda gencin bir anlık dalgınlığında yararlanan polis ekipleri şahsı bulunduğu yerden alarak gözaltı yaptı. Polis ekiplerine direnen isminin V.S. (40) olduğu öğrenilen genç polis aracına alınarak önce hastaneye sonra ise polis merkezine götürüldü.

V.S.’nin polis ekiplerine verdiği ilk ifadesinde ailevi sorunlar nedeniyle üst geçide çıktığını belirttiği öğrenilirken, olayla ilgili inceleme başlatıldı.