2022-06-23 00:44:00 | Son Güncelleme : 2022-06-23 00:49:33

Cinnet getiren baba aile faciasına yol açtı! Karısını ve 3 yaşındaki kızını öldürdü, canına kıydı

Zonguldak’ta uzaklaştırma kararı bulunan bir adam eşiyle yaşadığı tartışma sonrası cinnet getirerek karısını ve 3 yaşındaki çocuğunu av tüfeğiyle öldürüp intihar etti.

Cinnet getiren baba aile faciasına yol açtı! Karısını ve 3 yaşındaki kızını öldürdü, canına kıydı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Zonguldak'ta cinnet geçiren adam, dini nikahlı eşini ve 3 yaşındaki çocuğunu av tüfeğiyle öldürdükten sonra intihar etti.

EŞİNİ VE KIZINI ÖLDÜRDÜ, CANINA KIYDI

Kan donduran olay, Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesi Öteyüz Mahallesi'nde iki katlı müstakil evin giriş katında yaşandı. Uzaklaştırma kararı olduğu iddia edilen 41 yaşındaki Seyfullah Uslu, dini nikahlı eşi Yasemin Öztürk'ün yanına gitti. Eşiyle yaşadığı tartışma sonrası cinnet getiren Uslu, 35 yaşındaki Yasemin Öztürk’ü ve 3 yaşındaki kızları Nazlı'yı av tüfeğiyle vurarak öldürdükten sonra kendi canına kıydı.

Çevredeki vatandaşların silah seslerini duyması üzerine jandarma ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen ekipler 3 kişinin de öldüğünü belirledi. Cenazeler, Cumhuriyet Savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin başlattığı incelemelerin ardından hastaneye kaldırıldı. Hastanede kimlik tespiti işlemlerinin ardından ise cenazeler otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi morguna sevk edildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.