Tarih : 23.06.2021 - 15:59 Yorum : 0

İHA muhabirine çirkin saldırıda 4 şüpheliden 1'i tutuklandı

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın çiftliğindeki kaçak yapıların yıkımını görüntülemek isteyen İhlas Haber Ajansı muhabirini darp eden 4 kişiden 3’ü adli kontrol şartı ile serbest kalırken 1 kişi ise tutuklandı. Adliyeden koşarak kaçmaya çalışan saldırganlar, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına gülerek cevap verdi.

İHA muhabirine çirkin saldırıda 4 şüpheliden 1'i tutuklandı

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde İYİ Parti Lütfü Türkkan’a ait çiftlikteki kaçak yapıların yıkımını haberleştirmek isteyen İhlas Haber Ajansı muhabiri Mustafa Uslu’yu darp eden ve gözaltına alınan 4 şüpheli sabah saatlerinde Gebze Adliyesine sevk edildi. 2. Sulh Ceza Hakimliğinde sorguları tamamlanan 4 kişiden 3’ü adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken 1 kişi ise tutuklandı.

PİŞKİN PİŞKİN GÜLDÜRLER

Basın mensupları tarafından görüntülenmemek için adliyeden koşarak kaçamaya çalışan ve Milletvekili Türkkan’ın adamları oldukları öğrenilen 3 kişi, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına gülerek cevap verdiler. Adliye önünde ara yollara koşarak kaçan 2 kişi gözden kaybolurken, bir kişi ise kendisini bekleyen özel bir araca hızla binerek adliyeden uzaklaştı.

SALDIRGANLARDAN BİRİ TÜRKKAN'IN YEĞENİ ÇIKTI

İhlas Haber Ajansı muhabirini darp eden ve tutuklanan 4 saldırgandan birinin İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın yeğeni olduğu öğrenildi.

Bakan Mustafa Varank'tan saldırıya uğrayan İHA muhabirine ziyaret Bakan Varank'tan saldırıya uğrayan muhabire ziyaret Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dün bir milletvekilinin çalışanları tarafından feci şekilde darbedilen İHA muhabiri Mustafa Uslu'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İHA muhabirine çirkin saldırıya siyasilerden tepki yağdı Lütfü Türkkan'ın adamları İHA muhabirini hastanelik etti İhlas Haber Ajansı muhabiri Mustafa Uslu’nun İyi Partili Lütfü Türkkan’ın adamları tarafından uğradığı saldırıya siyasilerden de tepki geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaşananları "barbarca" diye niteledi. AK Parti Grup başkan Vekili Muhammed Emin Akbaşoğlu da saldırıyı şiddetle kınadı.

İHA Muhabiri Mustafa Uslu: Boksörüm ama elimi kaldırmadım İHA Muhabiri Mustafa Uslu: Boksörüm ama elimi kaldırmadım Kocaeli’de İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın korumaları Türkkan’ın ortağı olduğu şirkete ait çiftlikteki bazı kaçak yapıları görüntüleyen İHA muhabiri Mustafa Uslu’ya saldırdı. Ekrem Açıkel ile TGRT Ana Haber canlı yayına katılan Mustafa Uslu yaşadığı dehşet dolu anları anlattı.

İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın korumalarından İHA muhabirine çirkin saldırı İHA muhabirine çirkin saldırı Kocaeli'de İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın ortağı olduğu şirkete ait çiftlikteki bazı kaçak yapıların yıkımına başlandı. Lütfü Türkkan'ın korumaları yıkımı görüntüleyen İHA muhabiri Mustafa Uslu'ya saldırdı. Uslunun yüzü kanlar içinde kaldı.

Etiketler : İHA Muhabir Saldırı Darp
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber