Tgrt Haber
31 Ocak 2023 10:43 - Güncelleme : 31 Ocak 2023 10:48

Çocuğunun yanında müstehcen görüntü çeken anne hakkında gözaltına kararı!

Sosyal medyada tepki toplayan ve çocuğunun bulunduğu odada müstehcen videoları yayınladığı belirlenen anne hakkında gözaltı kararı verildi. Polis ekipleri anneyi yakalamak için çalışma başlattı.

Editör: Fetih Kökten / Kaynak: Anadolu Ajansı
Çocuğunun yanında müstehcen görüntü çeken anne hakkında gözaltına kararı!
Anne, Sosyal Medya, Gözaltı

Bazı basın ve yayın organlarında bir kadının çocuğunun bulunduğu odada müstehcen görüntüler kayıt altına alması sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Sosyal medya üzerinden canlı yayın yapan annenin görüntüleri sonrasında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceğini değerlendiren savcılık, kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında resen soruşturma başlattı.

ANNE HAKKINDA GÖZALTI KARARI

Savcılık, şüpheli annenin gözaltına alınması için talimat vardı. Polis ekipleri annenin yakalanması için çalışma başlattı.

 

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...