2022-06-28 16:36:44 | Son Güncelleme : 2022-06-28 16:44:22

Tam bir suç makinesi çıktı! Çocuk katili bazanın altında yakalandı

Iğdır'ın Aralık ilçesinde, biri çocuğu kasten öldürmek olmak üzere 39 ayrı suçtan aranan kişi, saklandığı bazanın altında yakayı ele verdi. Gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanan zanlının kapısının önündeki motosikletin de çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Tam bir suç makinesi çıktı! Çocuk katili bazanın altında yakalandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Iğdır'da İl Jandarma Komutanlığı JASAT ekipleri tarafından bir çocuğu kasten öldürmek, hırsızlık, gasp olmak üzere 39 ayrı suçtan arama kaydı bulunan Sabri Demir'e yönelik yakalanması için çalışma başlatıldı.

Ekiplerce yapılan detaylı araştırma sonucu Demir’in, Aralık ilçesine bağlı Hasanhan köyünde yaşadığı tespit edildi. Bunun üzerine geçen ekipler, Demir'in kaldığı eve operasyon düzenledi. Evde yapılan ayrıntılı aramada Demir, bir bazanın altına saklanırken yakalandı. Ekipler tarafından gözaltına alınan Demir, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

EVİN ÖNÜNDEKİ MOTOR ÇALINTI ÇIKTI

Yakalanan şüphelinin evinin önünde bulunan bir motorsikletten şüphelenen ekipler sorgulatma sonucu 2018'de çalındığını ortaya çıkardı. Ekipler motoru da alarak sahibine teslim etti.