Tgrt Haber
26 Şubat 2024 12:42 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 12:44

Cumhurbaşkanı bugün nerede? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı

Cumhurbaşkanı bugün nerede? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul ve Ankara'da yoğun bir programla çalışmalarını sürdürecek. İstanbul'da bir ulaşım projesinin açılış törenine katılacak olan Erdoğan, Ankara'da ise AK Parti Genel Merkezi'nde iki ayrı toplantıya başkanlık edecek. İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Cumhurbaşkanı bugün nerede? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı
cumhurbaşkanı,recep tayyip erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul ve Ankara'da yoğun bir programla çalışmalarını sürdürecek. İstanbul'da bir ulaşım projesinin açılış törenine katılacak olan Erdoğan, Ankara'da ise AK Parti Genel Merkezi'nde iki ayrı toplantıya başkanlık edecek.

ERDOĞAN İSTANBUL'DA ULAŞIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İstanbul'da Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Açılış Töreni'ne katılacak. Bu önemli açılış töreninde projenin detayları ve hedefleri hakkında bilgi alacak ve konuşma yapacak.

ANKARA'DAKİ PROGRAM: PARTİ TOPLANTILARI VE DEĞERLENDİRMELER

Ankara'daki programında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı'na katılacak. Bu toplantıda, 31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında 81 ilde yürütülen çalışmalar ele alınacak ve değerlendirmeler yapılacak.

MERKEZ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenecek olan Merkez Yürütme Kurulu toplantısına başkanlık edecek. Bu toplantıda, yerel seçim süreci ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Parti Grubu çalışmaları başta olmak üzere iç ve dış siyasete dair konular masaya yatırılacak ve değerlendirilecek.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...