Tarih : 14.06.2021 - 16:03 Yorum : 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden'dan samimi görüntüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden NATO zirvesi öncesinde toplantı salonunda samimi bir sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden'dan samimi görüntüler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen NATO liderler zirvesi başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dışişleri Bakanı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın eşlik etti. Liderler geleneksel aile fotoğrafı için poz veren liderler zirvenin yapılacağı salona geçti.Genel Sekreter Jens Stoltenberg'in salona gelerek toplantıyı başlatmasından önce ülke liderleri ayaküstü sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden'ın, bir süre konuştuğu görülürken iki liderin neşeli anları, objektiflere yansıdı.

NATO Zirvesi'nde diplomasi trafiği NATO Zirvesi'nde diplomasi trafiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen NATO Liderler Zirvesi'nde Almanya Başbakanı Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile görüştü.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME 18.00’DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden’ın ilk yüz yüze görüşmesi TSİ ile 18.00’de başlayacak. Beyaz Saray'dan yapılan açılamada, ABD Başkanı Biden'ın ilk yurt dışı ziyaret programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeyi öncelik edindiği belirtilmiş, görüşmenin "yüz yüze diplomasi için bir fırsat" olacağı belirtildi.

Erdoğan-Biden zirvesi sonrası dolar ne olur? Erdoğan-Biden zirvesi sonrası dolar ne olur? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NATO zirvesi için Brüksel’de. Piyasalar ABD Başkanı Biden ile başkanlığa seçildikten sonra ilk kez görüşecek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kritik zirvesine kitlendi. Görüşme sonrasında doların tepkisi ne olacak sorusuna ise altın ve para piyasalar uzmanı İslam Memiş TGRT Haber’de cevapladı

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber