Tarih : 13.05.2021 - 16:00 Yorum : 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kırgızistan’a Filistin çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile telefon görüşmesinde Filistin’e destek çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kırgızistan’a Filistin çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Filistin’e destek için telefon diplomasisi devam ediyor. Telefon görüşmesinde bayram tebriğinde bulunan Erdoğan, ikili ilişkiler ve bölgesel görüşmelerde bulundu. Erdoğan ayrıca, Mescid-i Aksa, Gazze ve Filistinlilere saldıran İsrail'e gereken dersin verilmesi amacıyla uluslararası alandaki girişimlerinde Kırgızistan'ı da yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya eski Başbakanı ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya eski Başbakanı ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya’nın eski Başbakanı Mahathir Muhammed ile yaptığı telefon görüşmesinde Filistin'i konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayram mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayram mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin için çağrı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin için çağrı Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail'in insanlığın ortak kurumlarının kararlarına temel insan haklarına uluslararası hukuka ve insana dair her türlü değere aykırı bu eylemleri, derhal durdurulmalıdır.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmran Han ile görüştü Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmran Han ile görüştü Son dakika haberine göre... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mirziyoyev ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mirziyoyev ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Filistin diplomasi trafiği! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Filistin diplomasi trafiği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin davasında diplomasi trafiğini gerçekleştirmeye devam ediyor. Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'den Kudüs için ortak çağrı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'den Kudüs için ortak çağrı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Filistin’de yaşanan gelişmeler ile Sputnik V aşısının Türkiye’ye sevkiyatına ilişkin konular ele alındı.

 

Kaynak : AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber