Tarih : 11.06.2021 - 15:17 Yorum : 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Millilere destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İtalya- Türkiye maçı ile başlayacak olan EURO 2020 öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile milli takımımıza destekte bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Millilere destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Futbol Takımı'na İtalya maçı öncesinde sosyal medya hesabından Millilere destek paylaşımında bulundu.
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası açılış maçında İtalya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı'na bu mücadele öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan destek mesajı geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çok heyecanlıyım. Biliyorum, hepimiz heyecanlıyız. #EURO2020'de bugün #BizimÇocuklar sahaya çıkıyor. Şenol hocam, evlatlarım... Sonuç ne olursa olsun, sizleri hep çok sevdiğimizi bilin. Her zaman yanınızdayız. Allah yar ve yardımcınız olsun" ifadelerini kullandı.

EURO 2020'de perde açılıyor: Bizim Çocuklar tarih yazacak EURO 2020'de perde açılıyor: Bizim Çocuklar tarih yazacak Büyük gün geldi... Türkiye'nin kalbi “Bizim Çocuklar” için çarpacak. Galler, İsviçre ve İtalya ile aynı grupta yer alan “Millî”ler açılışı Roma’da saat 22.00’de İtalya ile yapıyor. Hedef, “Maviler”i yenip gruptan çıkmak için avantaj yakalamak

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber