Tarih : 28.09.2021 - 14:29 Yorum : 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sabah sporunda neşeli anları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahin Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sabah sporu yaptı. Erdoğan, birlikte basket oynadığı rakipleri yenmeyi başardı. Cumhurbaşkanı Danışmanı Ahmet Çotuk, spor sonrası Erdoğan'ın neşeli bir fotoğrafını paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sabah sporunda neşeli anları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sabahları spor yaptığını ve sağlıklı kalmak için düzenli olarak basketbol, koşu ve ağırlık çalışmalarına önem verdiğini söyleymişti. Erdoğan'ın ilk kez sabah sporu sonrası kareleri paylaşıldı.

SABAH SPORU SONRASI

Cumhurbaşkanı Danışmanı Ahmet Çotuk, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sabah sporu sonrası çektikdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Çotuk fotoğrafa "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile sabah sporu sonrası" notunu düştü.

KİMİN YENDİĞİ ANLAŞILIYOR

Fotoğrafta oldukça keyifli görünen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu fotoğrafını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da etiketleyerek "Skor 50-24 Kimin yendiği anlaşılıyordur" diyerek paylaşım yaptı.

MÜCADELEDEN VAZGEÇMEDİK

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da "Olsun, mücadeleden bir an olsun vazgeçmedik" ifadeleriyle Bakan Varank ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile fotoğrafını paylaştı.

DURUM DEĞERLENDİRMESİ

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da, "Maç sonrası durum değerlendirmesi. Cumhurbaşkanımız formundaydı maşallah" notuyla birlikte bir paylaşımda bulundu.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber