Tarih : 22.06.2021 - 11:54 Yorum : 0

Diyarbakır merkezli 5 ilde "narko-terör finans" operasyonu başlatıldı

Diyarbakır merkezli İstanbul, Ankara, Adana ve Aydın'da "narko-terör finans" operasyonu başlatıldı. Operasyona, jandarma özel harekat, komando ve narkotik unsurlarından oluşan 1200 personelin yer aldığı 62 tim katıldı.

Diyarbakır merkezli 5 ilde "narko-terör finans" operasyonu başlatıldı

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, terör örgütü PKK'nın finans kaynağı olan uyuşturucu ile mücadeleye devam ediliyor.

Diyarbakır merkezli İstanbul, Ankara, Adana ve Aydın'da bu sabah başlatılan "narkoterör finans" operasyonu, 105 şüphelinin yakalanmasına yönelik 136 ayrı adreste eş zamanlı olarak sürüyor.

HAVA DESTEKLİ OPERASYON

Operasyona, jandarma özel harekat, komando ve narkotik unsurlarından oluşan 1200 personelin yer aldığı 62 tim katıldı.

Diyarbakır'ın Lice, Hazro ve Kocaköy ilçelerinde uyuşturucu imal ve ticareti yaparak elde ettikleri gelirle terör örgütü PKK/KCK'ya finans sağladığı belirlenen şüphelilere yönelik uyuşturucu ile terörün bağlantısını ortaya koyan operasyon özelliği taşıyor.

Operasyon devam ediyor.

İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu İstanbul'un 6 ilçesinde narkotik baskını! İstanbul'da zehir tacirlerine yönelik şafak vaktinde operasyon düzenlendi. 6 ilçede eş zamanlı gerçekleştirilen baskınlar sonucu gözaltına alınanlar olurken, uyuşturucu madde ve silah da ele geçirildi.

İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu, 44 gözaltı var İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu, 44 gözaltı var İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şafak vakti Kağıthane merkezli 7 ilçede torbacılara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen operasyonda 44 gözaltı gerçekleştirildi.

İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu: Çok sayıda gözaltı İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu: Çok sayıda gözaltı İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde kent genelinde birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Polis helikopterinin de havadan destek verdiği operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Zehir tacirleri kılık değiştirdi! Kurye kılığında teslimat Zehir tacirleri kılık değiştirdi! Kurye kılığında teslimat Korona sebebiyle uygulanan sokağa çıkma yasağında motokuryelere rağbet arttı. Bunu fırsat bilen zehir tacirlerinin yeni yönteminin ise akşamları motokurye kılığına girerek satış yapmak olduğu anlaşıldı.

Kaynak : AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber