Tgrt Haber

Dudağı uyuşunca diş hekimine saldırıp ortalığı darmadağın etti

21 Kasım 2023 14:49 - Güncelleme : 21 Kasım 2023 15:35
Editör: Bengül Büyükhan / Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Güngören'de diş ağrısı şikayetiyle kliniğe giden bir vatandaş yapılan iğne sonrası dudağı uyuşunca diş hekimini yaralayıp kliniği darmadağın etti. O korku dolu anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Saldırı, Istanbul

İstanbul Güngören'de bir diş kliniğinde meydana gelen olayda Okan Kocaöz diş ağrısı şikayetiyle diş Hekimi Pelin Can'ın kliniğine geldi.

Diş hekimi, Okan Kocaöz'ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu. 


"DUDAĞIMA NE YAPTINIZ" DİYEREK ORTALIĞI DAĞITTI

İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. 'Dudağıma ne yaptınız' diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.

Diş hekimi Pelin Can, bu sırada şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı.

SANDALYE İLE DİŞ HEKİMİNE SALDIRDI

Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı. 

Kadın hekim, durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşgalini belirledi.

20 SUÇ KAYDI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Öte yandan saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Can'ı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

SALDIRIYA UĞRAYAN DİŞ HEKİMİ O ANLARI ANLATTI

Güngören'de klinikte saldırıya uğrayan diş hekimi Pelin Can, "Normal lokal anestezi uygulandı. Bunun sonucunda hastayı 5 dakika bekletip uyuşması gerektiğini belirttim. Sonra tekrar randevulu hastamın yanına geçtim. Bir dakika sonra uyuşmanın başladığını anlayınca, uyuşmanın paniğiyle bana gelip hastanın yanında dişime iğneyi sapladınız, kemiğime sapladınız şeklinde hitapta bulundu. Oturduğu sandalyeyi tutarak camıma fırlattı. Paspastan kaydığı için kendisi de yere düştü. Düşmenin verdiği öfkeyle de sandalyeyle bana saldırdı" dedi.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.