Tarih : 07.04.2017 - 19:33 Yorum : 0

Erdoğan: Türkiye kendi güvenliğini sağlayacak imkanlara sahiptir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bize tehditler sınırlarımız dışından geldiği için mücadelemizi oralara taşımak zorunda kaldık. Türkiye kendi güvenliğini kendisi sağlayacak imkanlara sahiptir." dedi.

Erdoğan: Türkiye kendi güvenliğini sağlayacak imkanlara sahiptir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da İstasyon Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradaki konuşmasında Türkiye'ye sınır dışından tehditler geldiği için mücadeleye orada devam edildiğini belirterek, "Tabii, bu ülkelerde yaşayan insanlarla bin yıllık kardeşliğimizi unutmuyoruz. Türkiye kendi güvenliğini kendisi sağlayacak, bununla kalmayıp kendisine el uzatan tüm kardeşlerine yardım edecek imkanlara sahiptir." dedi.

Bahçeli'den Erdoğan’a ’Kerkük’ teşekkürü Bahçeli'den Erdoğan’a ’Kerkük’ teşekkürü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak’ta 4 Nisan Kerkük’te milli bayrağın dışında ikinci bir bayrağın asılmasına kesin bir dille karşı çıkmış, bunun bölücülük olduğunu haykırmıştır. Sayın Erdoğan’ın bu açıklaması milli yüreklere su serpmiş Türkiye’nin ortak iradesini seslendirmiştir. Kendisine buradan teşekkür ediyorum" dedi.

Erdoğan'ın mitingine giden otobüs devrildi: Ölü ve yaralılar var Erdoğan'ın mitingine giden otobüs devrildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana'da gerçekleştireceği toplu açılış törenine gelenleri taşıyan bir otobüs devrildi. 3 kişi öldü, 20 kişi yaralandı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber