Tgrt Haber
24 Şubat 2024 16:42 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 17:04

Esenyurt'ta bakkaldaki çocuğu hiç tanımadığı adam yerden yere vurdu!

Esenyurt'ta 12 yaşındaki çocuk soda almak için gittiği bakkalda hiç tanımadığı adam tarafından saldırıya uğradı. Kolunda platin takılı olduğu öğrenilen çocuğun ailesi saldırganın bulunmasını istiyor.

Editör: Banu İriç / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Esenyurt,Saldırı,Guvenlik Kamerası

Esenyurt'ta akıllara durgunluk veren olay güvenlik kamerasına yansıdı. 12 yaşındaki çocuk soda almak için girdiği bakkalda, “Parkta sen mi benim kafama vurdun” diyen tanımadığı adamın saldırısına uğradı. Güvenlik kamerasına o anlar yansıdı.

Olay, Kıraç’ta öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, M.F.A. (12) soda almaya bakkala gitti. M.F.A. bu sırada bakkala gelen bir şahıs tarafından ‘Parkta sen mi benim kafama vurdun’ denilerek yumruklanmaya başlandı. Şahsı çocuğun saldırısından araya giren bakkal sahibi kadın kurtardı. Çocuk yakınları tarafından hastaneye kaldırılırken şahıs ise kaçtı. Yüzünden ve vücudundan morluklar ve darp izi olan M.F.A.’nın ailesi kaçan saldırganın yakalanmasını isterken hakkında şikayetçi olunan şahısın çocuğa saldırı anları ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde çocuğun ard arda yumruklanması yer aldı. Öte yandan, çocuğun daha önceden kolundan ameliyatlı olduğu ve bu yüzden platin takıldığı öğrenildi.

Baba Esat Acar yaşananları anlatarak, “Çocuk bakkala gitmiş bir suçu yok. 12 yaşındaki bir çocuk dövülür mü? Çocuk soda almaya gidiyor. Bakkalda çocuğu yerden yere vuruyor. Neden benim çocuğumu dövsünler yüzünden morluklar var çocuğum zaten kolundan sakat. Çocuk bakkala gidecek tanımadık bir adam tarafından dövülüyor. Siz olsanız ne yaparsınız aynı tepkiyi gösterirsiniz” dedi.

Esenyurt'ta bakkaldaki çocuğu hiç tanımadığı adam yerden yere vurdu! - 1. Resim

Başına gelen olayı anlatan M.F.A. ise “ ‘Parkta sen mi benim kafama vurdun’ diyerek hemen saldırdı. Şikayetçiyim” diye konuştu.

Esenyurt'ta bakkaldaki çocuğu hiç tanımadığı adam yerden yere vurdu! - 1. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...