2022-05-23 10:44:04 | Son Güncelleme : 2022-05-23 11:56:44

FOX TV spikerinden Mahra'nın annesine tepki çeken yorum! #GülbinTosunİstifa etiketi TT oldu

Antalya’da köpeklerden kaçmak isterken kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar’ın annesi ile FOX TV spikeri arasında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu. Twitter’da #GülbinTosunİstifa etiketi ilk sıralara yükselirken Tosun’dan açıklama gecikmedi.

FOX TV spikerinden Mahra'nın annesine tepki çeken yorum! #GülbinTosunİstifa etiketi TT oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Antalya’da sokak köpeklerinin saldırısından kaçmaya çalışırken kamyonun altında kalan ve 23 günlük hayatta kalma mücadelesini kaybeden 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar, 28 Mart’ta hayatını kaybetti. Tüm Türkiye’yi ağlatan acı haberin ardından Mahra’nın annesi Derya Pınar benzer olaylar yaşanmaması amacıyla sosyal medyadan sürekli çağrıda bulundu. Bu çağrılara bir cevap da FOX TV spikeri Gülbin Tosun’dan geldi. Tosun’un yorumu sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

"MEZARDA BİLE RAHAT YOK"

Melin Pınar'ın annesi Derya Pınar, sosyal medya hesabından başıboş köpeklerle ilgili sitemde bulundu. ‘Köpekleri rahat bırakın’ yorumlarına cevaben “Siz asıl evlatlarımızı rahat bırakın. Sizin yüzünüzden mezarda bile rahat yok. (Köpekler) İşedikleri için kuruyor diktiğimiz ağaçlar, mezarı alçak olanların mezarını kazıyorlar. Mezarda bile rahat yok mezarda” ifadelerini kullanan Pınar'ın bu yorumu, FOX TV spikerinin dikkatini çekti.

"ARSIZ SEFİL"

Acılı annenin paylaşımına Fox Tv Spikeri Gülbin Tosun'un yaptığı yorum tepkileri de beraberinde getirdi. Tosun, Derya Pınar'ın yaptığı paylaşıma "Senin peşinden yarın geliyorum. Arsız sefil" yorumunda bulundu. Gülbin Tosun'un yorumuna kısa sürede tepkiler çığ gibi büyüdü.

Sosyal medya kullanıcılarının ‘o Mahra Melin Pınar'ın annesi’ uyarısı üzerine tweetini silen Tosun, bir süre sonra aynı yorumu yeniden yazdı. Bunun üzerine Gülbin Tosun'un yorumu sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

Acılı annenin tweetine yaptığı yorumla tepkilerin odağı olan Tosun hakkında açılan #GülbinTosunİstifa etiketi kısa sürede ilk sıralara yükseldi.

"BANA MAHRA'YI GERİ GETİREBİLİR MİSİN?"

Tosun'un paylaşımına acılı anne Derya Pınar'dan da cevap geldi. Pınar, "Bana Mahra'yı geri getirebilir misin? Varsa vicdanın bunun cevabını ver" ifadelerini kullanırken sosyal medya kullanıcıları da Tosun’a ateş püskürdü.

Gelen tepkiler sonrası Gülbin Tosun'dan yeni bir açıklama geldi. Tosun yaptığı paylaşımda "İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşaAllah" diye yazdı.

Nesli 23 Mayıs 2022 11:57

Evladını kaybetmiş bir anneye sefil demek! Bunlar gibilere ne denir acaba?

Eko23 Mayıs 2022 11:24

Bunlardan ne beklenir ki