Tgrt Haber
10 Kasım 2023 14:25 - Güncelleme : 10 Kasım 2023 14:36

Görenler şaşkına uğradı! Bedava mezar buldu içine girdi

‘Bedava mezar buldu içine girdi’ deyimi Büyükçekmece’de gerçek oldu. Yol kenarında teşhir amaçlı bulunan mezara giren kadın çevreden geçen vatandaşları korkuttu.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Görenler şaşkına uğradı! Bedava mezar buldu içine girdi
Mezar

İstanbul Büyükçekmece’de bir kadın mezar taşı yapan bir işletmenin teşhir amaçlı yol kenarına bıraktığı boş mezarın içine girdi. Yaşanan anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Olay, geçtiğimiz günlerde Büyükçekmece E-5 yan yol üzerinde bulunan bir mezar taşı işletmesi önünde yaşandı. Saat 17.00 sıralarında bir kadın teşhir amaçlı yol kenarında bulunan boş mezarın içine girdi.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Kadının amacının ne olduğu anlaşılamazken yoldan geçen bir vatandaşta kadının bir anda çıkmasıyla korktu. Kadın, kendisini gören işletme sahibi tarafından uzaklaştırıldı. Yaşanan anlar ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

“RAHATSIZLANDI SANDIM”

Konuyla ilgili konuşan mezar taşı işletmecisi Ahmet Ünal, “Tanımadığım bir kişiydi. Mezarın içine girdiğini fark ettim gittim baktım ne oluyor diye. Rahatsızlandı sandım. Gittim baktım ki içine girmiş uzanmış. Beleş mezara mı girdiniz dedim” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...