Tarih : 24.07.2021 - 13:03 Yorum : 0

GTA: Bursa! Alarm çalınca panikleyen hırsız komedi filmlerine taş çıkardı

Bursa’da hırsızlık için demirci dükkanına giren şüpheli alarm çalınca ne yapacağını şaşırdı. GTA: San Andreas oyunundaki karakterler gibi hareket eden hırsız, alarm her çaldığında telaşla ne yapacağını şaşırdı. Güldüren görüntüler an be an kameraya yansıdı.

GTA: Bursa! Alarm çalınca panikleyen hırsız komedi filmlerine taş çıkardı

Bursa'da at arabasıyla hırsızlık için geldiği demirci dükkanında alarmın çalması ile telaşa kapılıp ne yapacağını şaşıran hırsızın halleri güldürdü. Dükkan sahibini önce sinirlendiren sonra güldüren olay kameralara yansıdı.

Dükkana girdikten sonra bir süre içerisini gezen ve keşif yapan acemi hırsız gözüne kestirdiği malları almak için dükkanın ortasına doğru yöneldiği esnada alarmın çalmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Telaşa kapılarak kaçmaya çalışan adamın yaşadığı korku ve panik güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Hırsızın halleri, popüler oyun GTA: San Andreas'taki karekterleri hatırlattı.

ADAMIN 80 DOSYASI VAR

Dükkanın alarmının çalmasıyla kendisine bildirim giden ve hemen güvenlik kameralarını inceleyen işyeri sahibi Alperen Sağlam, “Öğle saat 1 gibi alarm şirketi beni aradı. Kameraları kontrol ettiğimde bir şey olmadığını gördüm. İçeride kimse yok, kapılarda bir şey yok. Ne olur ne olmaz diye kontrol etmeye geldim. Etrafa baktığımda bir şey göremedim. İçeriye kuş girmiştir ondan çalmıştır alarm diye düşündüm. Bir bardak su içmek için tezgaha yöneldiğimde alt tarafının açık olduğunu gördüm. Paneli levyeyle yarmışlar. Kameraları kontrol ettim içeriden malzeme götürmüşler mi diye. Kayıtları izlediğimde komik bir durumla karşılaştım. Komik ama birazda can sıkıcı bir durum. Bu civarda herkesin iş yerine giriyorlar. Adamın 80 farklı dosyası olduğunu öğrendim. Yine dışarıda ve yine hırsızlık yapıyor” ifadelerini kullandı.

ALARM OLMASA 1 SAATTE HER ŞEYİ GÖTÜRÜRDÜ

Bir süre önce dükkanına yine hırsızların girdiğini ve yaklaşık 50 bin lira zarar ettiğini aktaran Sağlam, “Bu defa maddi zararım çok yok. 3 panelimi yırtmış. Tanesi bin liradan 3 panel. İçeriden bir şey alamamış olması sevindirici. Allahtan alarmı taktırdık. Alarm olmasa bayram üstü aklımıza da gelmezdi böyle bir olayın yaşanacağı. Tüm dükkan gidebilirdi. Bir saat içinde her şeyi götürürlerdi. Daha öncede başımıza geldi. Çok kısa sürede tüm ekipmanlarımı çaldılar. 50 bin lira o zaman zarara uğradım” diye konuştu.

İşte güldüren görüntüler:

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber