2022-05-16 13:29:23 | Son Güncelleme : 2022-05-16 13:51:28

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Husumetlisine kurşun yağdırdı

Gündem  | Editör : Baran Aksoy |İhlas Haber Ajansı

İstanbul Beyoğlu'nda motosikletli bir kişi, güpegündüz yol kenarında bekleyen hasmına kurşun yağdırdı. Yaşanan dehşet anları çevredeki kameralara saniye saniye yansıdı.

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Husumetlisine kurşun yağdırdı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Beyoğlu'nda geçtiğimiz günlerde öğle saatlerinde yaşanan olayda, İbrahim Celal D. isimli şahıs akaryakıt istasyonundan yakıt aldıktan sonra aracını sağ şeride çekerek beklemeye başladı.

Bu sırada güvenlik kamerası görüntülerinde tanınmamak için kafasında motosiklet kaskı takan şahıs, akaryakıt istasyonu önüne gelerek çevreyi gözetlemeye başladı.

SİPER ALDI, KURŞUN YAĞDI

Bir süre bekledikten sonra motosiklet kasklı saldırgan, akaryakıt istasyonundan çıkan taksiyi adeta siper gibi kullanarak, hasmına doğru ateş edip kaçtı. İbrahim Celal D. yaralanarak yere düşerken, yanında bulunan eşi ise korkuyla yere yattı.

Saldırıyı küçük sıyrıklarla atlatan İbrahim Celal D. yanındakilerin yardımıyla araca alınarak çevrede bulunan Taksim’de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ZANLI KISKIVRAK YAKALANDI

Bu sırada saldırgan ise trafik yoğunluğunun yaşandığı caddede yola atlayarak kaçmaya çalıştı. Saldırganın yola atladığını gören sürücülerin ani fren yapması sonucu kaza yaşanmazken, saldırgan ise kaçarak kayıplara karşıtı. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalarda kazan şahsı ve azmettiriciyi kıskıvrak yakaladığı öğrenildi.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Öte yandan Beyoğlu’nda yaşanan saldırı anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, motosiklet kasklı saldırganın bir süre bekledikten sonra ateş edip araçların arasından kaçmaya çalıştığı görülüyor.