2022-06-23 10:30:00 | Son Güncelleme : 2022-06-23 10:35:22

İşten çıkarıldığı için öfkelenen alkollü saldırgan mahalleyi ayağa kaldırdı

Bahçelievler’de işten çıkarıldığı için öfkelenen alkollü kişi, evinin balkonuna çıkarak silahıyla rastgele ateş etti. Kendisine tepki gösterenlere hakaretler yağdırarak eline ne geçtiyse fırlatan adam, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bahçelievler'de işten çıkarılan adam, alkolün etkisiyle balkondan gelişgüzel ateş açtı, eline geçen eşyaları sokağa fırlattı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan adamdan, mahalleli şikayetçi oldu.

RASTGELE ATEŞ AÇTI

Dün akşam saat 23.30 sıralarında Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Mahmutbey 15. Sokak'ta, işten çıkarıldığı için öfkelenen alkollü bir şahıs en üst kattaki evinin balkonuna çıkarak silahıyla rastgele ateş açtı. Saldırgan şahıs kendisine tepki gösteren mahalle sakinlerine ise önce hakaretler yağdırdı sonra da eline ne geçirdiyse fırlatmaya başladı.

ÇOK SAYIDA ARACA ZARAR VERDİ

Alkollü olduğu iddia edilen şahıs evinde bulunan sandalye, terlik, televizyon gibi eline ne geçirdiyse sokağa fırlattı. Şahsın fırlattığı eşyalar kimseye isabet etmezken çok sayıda araçta hasar oluştu. Aracında hasar oluşan mahalleli, polis merkezine giderek olayla ilgili alkollü şahıstan şikayetçi oldu.

POLİSLERE ALKIŞLI TEŞEKKÜR

Olayı gören mahalle sakinleri polise ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, vatandaşları olay yerinden uzaklaştırarak çevre güvenliğini sağladı. Yaklaşık bir saat süren ikna çalışmalarının ardından, polis özel harekat ekiplerinin gelmesiyle birlikte saldırgan şahsın yakalanması için harekete geçti.

Ortalığı birbirine katan şahıs, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Mahalle sakinlerine korku dolu anlar yaşatan şahsın yakalanmasının ardından vatandaşlar alkışlarla polis ekiplerine teşekkür etti.

Etiketler