Tgrt Haber
13˚
20-11-2023 16:25 | Güncelleme : 20-11-2023 16:26

Kabine toplantısı kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 20 Kasım 2023 Kabine Toplantısı kararları açıklandı mı?

Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı. Yeni haftanın ilk gününde gerçekleşen Kabine Toplantısı kararları yakından takip ediliyor. Gündeme dair kritik konuların ele alındığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında her ay 2 kez toplanıyor. Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantıda İsrail'in Gazze'deki katliamına karşı atılacak adımlar ele alınacak. Peki “Kabine toplantısı kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 20 Kasım 2023 Kabine Toplantısı kararları açıklandı mı?” İşte detaylar!

Kabine toplantısı kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 20 Kasım 2023 Kabine Toplantısı kararları açıklandı mı?

Kabine Toplantısı 20 Kasım 2023 Pazartesi günü Ankara Beştepe’de başladı. Toplantıdan çıkacak sonuçlar ve alınacak kararlar merakla bekleniyor. Haftanın ilk gününde gerçekleştirilen toplantıda ekonomi ve terörle mücadeledeki son gelişmeler de gündemde yer alıyor. Peki, Kabine Toplantısı kararları neler? 20 Kasım Kabine Toplantısı saati ve gelişmeleri…

Kabine toplantısı kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 20 Kasım 2023 Kabine Toplantısı kararları açıklandı mı?

20 KASIM 2023 KABİNE TOPLANTISI BAŞLADI MI, ALINAN KARARLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de başladı! Toplantıda İsrail'in Gazze'deki katliamına karşı atılacak adımlar, ekonomi ve terörle mücadeledeki son gelişmeler görüşülecek. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, basına açıklama yapacak ve alınan kararları açıklayacak.

20 KASIM 2023 KABİNE TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ NELERDİR?

İsrail'in Gazze'deki saldırıları ve Türkiye'nin yürüttüğü diplomasi. Bugün gerçekleştirilen Kabine Toplantısının gündeminde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı. İsrail'in Gazze'de 7 Ekim'den bu zamana kadar süren kanlı saldırıları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yoğun bir diplomasi trafiği içerisinde bulunuyor.

31 Ekim'deki son kabine toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıdan sonra Kazakistan, Özbekistan ve Suudi Arabistan'ın ardından son olarak Almanya'yı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu ziyaretlerde İsrail'in uyguladığı zulmü dünya gündemine getirdi. Gazze'ye insani yardımların ulaştırılması da görüşülecek. Türkiye, şimdiye kadar bölgeye 10 uçak ve bir gemi dolusu insani yardım ve tıbbi malzeme gönderdi. Bununla birlikte Gazze'deki kanser hastaları tedavi için Mısır üzerinden Türkiye'ye getirildi. 

Kaynak : TGRT HABER
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Hatay kitler20 Kasım 2023 22:32

100 bin kit kadro bekliyor