2022-07-05 08:23:47 | Son Güncelleme : 2022-07-05 08:48:37

Kaybolan inekleri bulmak için çıkan 2 kızdan acı haber geldi

Ankara’da kaybolan inekleri aramaya çıkan 16 yaşındaki Ayşegül Üzüm ile 12 yaşındaki Şeymanur Üzüm freni boşalan ve yan yatan traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Traktörde bulunan 4 yaşındaki kardeşleri ise son anda atlayarak ölümden kurtuldu.

Kaybolan inekleri bulmak için çıkan 2 kızdan acı haber geldi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen olayda sürüden ayrılan inekler kayboldu. 16 yaşındaki Ayşegül ile 12 yaşındaki Şeymanur Üzüm, 4 yaşındaki küçük kardeşini de traktöre bindirerek kayıp inekleri bulmak için arama çalışması başlattı. Kardeşler arama yaptıkları esnada traktörün freni boşaldı. Ayşegül, Şeymanur Üzüm ve yanlarında bulunan 4 yaşındaki kardeşini traktörden son anda attı.

2 KARDEŞ TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI

Devrilen traktörün altında kalan Ayşegül ve Şeymanur Üzüm kardeşler ağır yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kız kardeşlere yaptıkları ilk müdahalenin ardından çevredeki hastanelere sevk etti. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kazada ağır yaralanan Ayşegül ve Şeymanur Üzüm yaşamını yitirdi.

Etiketler

fatih27 Kasım 2018 08:14

Seçimlerde araç konvoyu yapılmasın, hem çok gürültü oluyor, hem israf hem trafik sıkışıklığı oluyor, hem de çok gürültü oluyor. halk istemiyor bu saçma çocukça şeyleri.