Tgrt Haber
23 Şubat 2024 08:56 - Güncelleme : 23 Şubat 2024 09:37

Köpek saldırısı sonrası bacağı iltihaplandı: Ayağa kalkamaz oldu!

Hatay'da yaşayan kadın sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpek saldırısı sonrası bacağı iltihaplanan kadın ayağa kalkıp işe gidemez duruma geldi.

Editör: Banu İriç / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
hatay,samandağ

Hatay Samandağ'da yaşayan kadın işinden çıkıp evine dönerken köpek saldırısında yaralandı ve artık işe gidemez hale geldi.

10 gün önce Samandağ ilçesi Deniz Mahallesi’nde meydana geldi. Mahallede yaşayan Bedia Sural, işinden çıktıktan sonra evine giderken köpeklerin saldırısına uğradı. Saldırı sonrasında bacağında yarık oluşan kadın, hastanede tedavi edildi ve ayağına dikiş atıldı. Ayağından yaralanan kadın, bölgede oluşan iltihaplanma sonrası ayağa kalkamaz oldu. Mağdur kadının tek isteğiyse sokak köpeklerine bir çözüm bulunması.

Köpek saldırısı sonrası bacağı iltihaplandı ayağa kalkamaz oldu - 1. Resim

Ayağında oluşan iltihaplanma nedeniyle işine gidemediğini ifade eden Bedia Sural, “Ben işe giderken köpek saldırısına uğradım, 10 gün önce. Şu anda ayağım iltihaplandı. Şu an işime gidemiyorum, çok mağdur duruma düştüm. Lütfen köpeklere bir çare bulunsun ve toplansın” dedi.

Köpek saldırısı sonrası bacağı iltihaplandı ayağa kalkamaz oldu - 2. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...