2022-05-28 17:07:48 | Son Güncelleme : 2022-05-28 17:24:40

Her detayı kan dondurdu: Kürekle kafasına vura vura öldürdü gözlerini oydu

Çanakkale'nin Biga ilçesinde her detayı kan donduran korkunç bir cinayet meydana geldi. Evli bir kadın, akrabası olan Hakkı Elalmış tarafından tavuk çiftliğinde başına kürekle vurularak öldürüldü. Katil zanlısı, acılı eşi teselli ederken yakalandı. 

Her detayı kan dondurdu: Kürekle kafasına vura vura öldürdü gözlerini oydu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Dün akşam saat 23.00 sıralarında Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Kanibey köyünde korkunç bir cinayet meydana geldi.  3 yıl önce Mardin’den Biga’ya bağlı Kanibey köyüne mevsimsel işçi olarak gelen evli 2 çocuk babası Hakkı Elalmış, köyde özel bir tavuk üretim çiftliğinde çalışmaya başladı.

Hakkı Elalmış’ın akrabaları Abdullah Demir, eşi Türkan Demir ve 3 çocuğu da geçtiğimiz yıl Mardin’den köye gelerek buradaki başka bir tavuk çiftliğinde çalışmaya başladılar. Dün akşam saatlerinde Türkan Demir’in bulunduğu tavuk çiftliğine gelen Hakkı Elalmış ile arasında tartışma yaşandı.

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA GÖZLERİNİ OYDU

Tartışma büyüdükten sonra Elalmış, çiftlikte bulunan kürekle talihsiz kafasına defalarca vurarak öldürdü. Gözüne dönen katil zanlısı daha sonra kadının gözlerini de yuvasından çıkarttı.

ACILI EŞİ TESELLİ EDERKEN YAKALANDI

Çiftlikte çalışan başka bir işçi, kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce durumu eşi Abdullah Demir’e bildirdi. Olay yerinde hayatını kaybeden kadının cesedi Biga Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede eşinin işlemlerini yapan acılı eş Abdullah Demir’i teselli eden Hakkı Elalmış, çiftlikteki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Elalmış’ın Biga İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.