2022-06-24 08:07:22 | Son Güncelleme : 2022-06-24 08:12:22

Mahalleli sokakta drif atan sürücüyü önce dövdü sonra aracını devirdi

Ankara’da daha önce mahalleli tarafından drift yaptığı için uyarılan sürücü dayak yedi. Otomobilinden indirildikten sonra mahalleli tarafından darp edilen gencin ayrıca aracı devrilirken öfkeli kalabalığı olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi zor sakinleştirdi.

Mahalleli sokakta drif atan sürücüyü önce dövdü sonra aracını devirdi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ankara’nın Mamak ilçesinde meydana gelen olayda mahalle sakinleri otomobilin sürücüsü Kadir D.'yi, daha önce kendi üzerlerine otomobil sürdüğü gerekçesiyle durdurdu. Daha önce sokakta drift attığı iddia edilen sürücü Kadir D. mahalleli tarafından otomobilinden indirildikten sonra darp edildi. Mahallelinin öfkesi geçmedi ve daha sonra otomobili devirdi.

ÖFKELİ KALABALIĞI POLİS ZOR SAKİNLEŞTİRDİ

İhbar sonrası olay yerine gelen polis ekipleri öfkeli kalabalığı sakinleştirdi ve olay yerinden uzaklaştırdı. Polis ekipleri, olaya ilişkin yaptıkları çalışmalarda Kadir D.’yi, babası Ahmet D.’yi ve olaya karışan Mehmet Ç. ile Yaşar Ç.'yi gözaltına aldı. Devrilen otomobil ise trafik ekipleri tarafından çekilerek Kadir D.’ye cezai işlem uygulandı.

“MAHALLELİ DAHA FAZLA DAYANAMADI”

Mahalle sakinlerinden Hasan Çanakkaleli, “Arabayla mahalle aralarında geziyor. Kalabalık bir mahalle burası. İnsanlar diyor ki, yapma etme. Ama söz dinlemiyor. Bütün milletin gırtlağına geldi. Mahalle halkı en sonunda dayanamayıp çocuğu aracın içinden aldı. Halk arabayı devirdi” dedi.

Etiketler