20˚
İstanbul
20˚
hafif yağmur
Nem %70
Rüzgar 4.97 /s
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
Cuma
27˚/20˚
23 Mayıs 2022 Pazartesi
2021-12-10 11:16:05

Mahallelinin perdelerini yaktı üstüne tehdit etti: Benim evin önünden bir geçin var ya

Denizli'de geçtiğimiz günlerde 3 ayrı mahallede evlerin balkonuna asılı perdeleri yakan kişi, mahalleliyi ayağa kaldırdı. Evinin balkonundan komşularına tehditler savuran Ümit Uğur K. gözaltına alındı.

Mahallelinin perdelerini yaktı üstüne tehdit etti: Benim evin önünden bir geçin var ya
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli’de mahallede bulunan apartmanların zemin katındaki evlerin balkonuna asılı perdeler ardı ardına gece yarıları yanmaya başladı. İtfaiye ekipleri akşam saatlerinde çıkan yangınların aynı sebeple olduğunu tespit etmesi üzerine polis ekipleri harekete geçti.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENDİ

Çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarından bir kişinin apartmana yaklaştıktan sonra çevresini kontrol ederek elinde bulunan çakmak ile balkon perdelerini yaktığı tespit edildi. Ekiplerin gözaltına almaya gittiği Ümit Uğur K. balkondan mahalleliye "Benim evin önünden bir geçin ya" diyerek tehditler savurdu. 28 yaşındaki Ümit Uğur K. sonrasında ekipler tarafından gözaltına alındı.

TEK VUKUATI BU DEĞİL

Geçtiğimiz yıllarda Merkezefendi ve Pamukkale ilçesinde ikamet eden şüpheli Ümit Uğur K. (28) telefonda babası ile tartışıp evinin balkonundaki yaklaşık 7 bin TL’lik kombiyi parçalayarak gündeme gelmişti. Daha önce ise Hacıkaplanlar Mahallesinde uyuşturucu bağımlısı olan Ümit Uğur K. Ailesi ile oturdukları evi ateşe vermişti.

Etiketler