Tarih : 14.02.2014 - 09:50 Yorum : 0

Meclis'te Sevgililer Günü kutlaması

TBMM Başkanvekili Bahçekapılı, sevmenin çok önemli ve insana yakışan bir duygu olduğunu belirterek, milletvekillerinin Sevgililer Günü'nü kutladı.

Meclis'te Sevgililer Günü kutlaması

TBMM Genel Kurulu'nda, AFAD ile ilgili düzenlemeleri de içeren "torba kanun" teklifinin görüşmelerinde Sevgililer Günü de unutulmadı. Birleşimi yöneten Meclis Bakanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, gece yarısını geçtiği için bugün 14 Şubat olduğuna işaret ederek, sevmenin çok önemli ve insana çok yakışan bir duygu olduğunu söyledi. Bahçekapılı, Genel Kurul çalışmalarının sevgi ve kardeşlik içinde sürdürülmesini temenni ederek, "14 Şubat Sevgililer Günü'nüzü kutluyorum. Sevdiklerinizle nice mutlu yıllar. Meclis'te görevli olan tüm çalışanlarımız, personelimize de sevdikleriyle nice mutlu yıllar diliyorum" dedi. Teklif hakkında konuşmak üzere kürsüye çıkan MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Sevgililer Günü'nü kutladı.
MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal ise "Siz kutlama bekliyorsunuz, sevgililer de evde eşlerini bekliyor. Eşleriyle kutlayabilenlere, sevgililerinin yanında olanlara Sevgililer Günü kutlu olsun. Burada olanların bekleyenlerine de Allah sabır versin. Sabah gittiğimizde eve sokacaklar mı o da belli değil. Allah artık onların kalbini yumuşatsın da hepimiz eve sabah gidebilelim. Burada sürekli sabahladığımızda çocuklar evde bekliyor" diye konuştu.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber