Tgrt Haber
10 Şubat 2024 10:12 - Güncelleme : 10 Şubat 2024 10:50

Metroya alkollü bindiği yetmedi bir de vatandaşlara saldırdı

Bursa’da metroya alkollü binen kadının vagon içinde vatandaşlarla sözlü tartışması yetmiyormuş gibi küfürlerden rahatsız olduğu için kendisini kayda alan kıza da saldırdı.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Bursa

Dün akşam saatlerinde Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bulunan Paşaçiftliği Metro durağında meydana gelen olayda, Sibel Ç. isimli kadın metroya alkolün etkisinde bindi.

Vagonda bulunan yolcularla sözlü tartışma yaşayan kadın, bir süre sonra kendisini video kaydına alan E.E.’ye (18) saldırdı. Saldırgandan kendini korumaya çalışan E.E., vagondan dışarı çıktı. Arkasında gelen saldırgan, E.E.nin telefonuna ve kendisine saldırdı. Kavgayı, güvenlik görevlisi güçlükle ayırırken, E.E., Sibel Ç.’den şikayetçi oldu.

Metroya alkollü bindiği yetmedi bir de vatandaşlara saldırdı - 1. Resim

O ANLAR KAMERADA

O anları kamera kaydına alan E.E., emniyette verdiği ifadesinde, “Kadın alkollüydü, ve metrodaki herkese küfür ediyordu. Ben de rahatsız oldum ve video kaydına almaya başladım. Kayda aldığımı fark edince, bana saldırdı. Kendimi vagondan dışarı attım, o da arkamdan geldi. Olayların büyüyeceğini anladığım için telefonumdan kaydı tekrar açtım, ve bana hakaret ederek saldırdı. Sonrasında aşağı indik ve kadın kaçtı. Arkasından ben de gittim kendisini yola attı ve bayılma taklidi yaptı. Bir sonraki durağa kadar koştu” dedi.

KİMLİĞİ KARAKOLDA TESPİT EDİLDİ

Karakolda ekiplere çektiği videoları gösteren E.E., saldırgandan şikayetçi olacağını belirtti. Durum üzerine ekipler, bu kişinin Sibel Ç. olduğunu belirledi.

Öte yandan, Sibel Ç.’nin bir süre cezaevinde yattığı öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...