21˚
İstanbul
21˚
şiddetli yağmur
Nem %66
Rüzgar 10.12 /s
Perşembe
16˚/12˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
21˚/14˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-10-16 15:51:10

Mevlid Kandili’ne özel anlamlı ve sade kandil mesajları! Resimli kandil mesajları 2021

Hazreti Muhammed (S.A.V)’in doğum ayı olarak bilinen Rebiülevvel ayının içerisinde bulunan Mevlid Kandili bu yıl 17 Ekim tarihinde idrak edilecek. Kandil yarın olmasına rağmen sevdiklerine güzel ve anlamlı mesajlar göndermek isteyen vatandaşlar, Mevlid Kandili’ne özel anlamlı ve sade kandil mesajları ve resimli kandil mesajları için yoğun bir arayışa girdi.

Mevlid Kandili’ne özel anlamlı ve sade kandil mesajları! Resimli kandil mesajları 2021
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

17 Ekim Pazar günü idrak edilecek Mevlid Kandili’nde yakınlarına ve sevdiklerine güzel mesajlar atmak isteyen bireyler, internet üzerinden yoğun bir kandil mesajı arayışına girdi. Anlamlı ve sade kandil mesajları üzerine arama yapan vatandaşlar, resimli kandil mesajlarına da özellikle ilgi göstermekte. Bu anlamlı gün öncesinde biz de sizler için Mevlid Kandili’ne özel anlamlı ve sade kandil mesajları ve resimli kandil mesajları derledik. Gelin birlikte inceleyelim…

MEVLİD KANDİLİNE ÖZEL ANLAMLI VE SADE KANDİL MESAJLARI

Uzakta olan, görüşemediğiniz, hasret duyduğunuz yakınlarınızın Mevlid Kandili'ni güzel sözlerle kutlayabilmeniz için anlamlı ve sade kandil mesajlarını sizin için derledik.

  • Bugün ‘En Sevdiğimiz’in’ doğum günü. Hepimizin Sevgili’ye layık olması dileği ile Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
  • Bu gece Yüce Mevla'nı sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bolca yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz mübarek olsun!
  • Kardeşliğin ve dostluğun daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, sevgi dolu bir kandil dileğiyle, Hayırlı Kandiller.
  • Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar. Kainatın En Güzel Gül’ünün kokusu üzerinizde olsun, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
  • Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
  • Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
  • Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabb’in yüce katına ulaşmasına vesile olan Mevlid Kandiliniz hayırlı olsun.
  • Bugün kalbinize huzur, sofranıza bereket, üzerinize sıhhat serpilsin. Kandiliniz mübarek olsun.

RESİMLİ KANDİL MESAJLARI

Ailenize ve sevdiklerinize güzel dileklerde bulunacağınız bu mübarek gecede, dileklerinizi daha da güzel bir şekilde iletebilmeniz için resimli kandil mesajlarını derledik.

Etiketler