Tgrt Haber
31 Ocak 2023 11:49 - Güncelleme : 31 Ocak 2023 12:06

Son dakika! MSB duyurdu: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı Operasyon bölgesine saldırı hazırlığında olan 3 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Editör: Deniz Çağıl / Kaynak: TGRT Haber
Son dakika! MSB duyurdu: 3 terörist etkisiz hale getirildi
MSB, Operasyon, Terörist

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yurt içinde ve yurt dışında terör örgütlerine karşı verdiği amansız mücadele hız kesmeden devam ediyor. Hain saldırı girişimleri ve ülkemize sızma girişimlerine hızlı bir şekilde karşılık veren Mehmetçik, teröristleri saklandıkları inlerinde tek tek etkisiz hale getiriyor.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan son açıklamada, Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu.

https://twitter.com/tcsavunma/status/1620342971743993856

MEHMETÇİK'İN PAROLASI NET

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Terörist neredeyse hedefimiz orası!” parolasıyla teröristleri hain emellerine ulaşmadan etkisiz hâle getirmeye devam ediyoruz. Kahraman Mehmetçik, Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan 3 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hâle getirdi" denildi.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...