Tarih : 18.05.2021 - 14:41 Yorum : 0

MSB görüntüleri paylaştı: Sofi Nurettin böyle vuruldu

Milli Savunma Bakanlığından heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Bakanlık sosyal medya hesabından Sofi Nurettin'in vurulma anını paylaştı.

MSB görüntüleri paylaştı: Sofi Nurettin böyle vuruldu

Milli Savunma Bakanlığı’ndan heyecanlandıran paylaşım gelmişti. Yaptığı paylaşımda, “Hiçbir terör örgütüne ve hiçbir teröriste artık rahat yok!” ifadelerini kullanan Bakanlık, “Hangi deliğe girerlerse girsinler korkularıyla birlikte hesap verecekler. Saat 14.30'da teröristler için hazırladığımız mesaj için sosyal medya hesaplarımızda buluşalım.” dedi.

SOFİ NURETTİN'İN VURULMA ANI

Ve paylaşımın ardından 14.30 sularında beklenen o görüntü geldi. Terörist Sofi Nurettin’in vurulma anına ilişkin görüntüler paylaşıldı.

PKK’lı terörist saklandığı mağarada F-16’lar tarafından vuruldu. 

Öldürülen 'sözde' en üst düzey terörist: Sofi Nurettin Öldürülen 'sözde' en üst düzey terörist: Sofi Nurettin Irak'ın kuzeyinde öldürülen "Sofi Nurettin" kod adlı terörist Halef El Muhammed'in, bugüne kadar PKK/KCK'nın askeri kanadında öldürülen "sözde" en üst düzey terörist olduğu tespit edildi. Öte yandan Gara şehidi Astsubay Semih Özbey'in annesi teröristin öldürüldüğü haberinin bir nebze olsun kendilerini rahatlattığını söyledi.

Etiketler : MSB
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber