Tgrt Haber
21 Şubat 2024 17:11 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 17:40

Müge Anlı'daki Erva Nur Almanya'ya döndü mü? Müge Anlı'daki Erva-Hüseyin olayı nedir?

Atv ekranlarında yer alan Müge Anlı programındaki Erva Nur olayı ülke gündeminden düşmedi. Almanya'dan kaçıp 9 aylık kızıyla beraber Hatay'a kaçan Erva ve eşi Hüseyin arasındaki detay araştırılıyor. Peki Müge Anlı'daki Erva Nur Almanya'ya döndü mü? Müge Anlı'daki Erva Hüseyin olayı nedir?

Müge Anlı'daki Erva Nur Almanya'ya döndü mü? Müge Anlı'daki Erva-Hüseyin olayı nedir?
müge anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündem olan Almanya'dan kaçan Erva Nur olayına dair merak edilenler devam ediyor. 9 Aylık kızıyla beraber Almanya'dan eşine Avusturalya'ya gidiyorum diye çıkan Erva Nur, soluğu Hatay'da aldı. Eşinin Avusturalya'da olmadığını öğrenen Hüseyin, karşılaştığı olayla şoke oldu. 9 aylık bebeğiyle beraber Necmettin adında Hatay'da yaşayan bir adamın yanına gitti. Ancak olaylar tam olarak burada patlak vermeye başladı. 

MÜGE ANLI'DAKİ ERVA-HÜSEYİN OLAYI NEDİR?

Erva Nur, Hatay'a Necmettin'in yanına giderken evli olmadığını ve yanında getirdiği kızın ise kız kardeşi olduğunu söylemiş. Yaklaşık 7 aydır Necmettin'e bunları söyleyen Erva Nur, yalanlarına Müge Anlı ekranlarında da devam ettirdi. Almanya'da yaşayan ailesinin kendisini kandırdığını ve her şeyin yalan olduğunu iddia eden Erva Nur, Hüseyin'in kendi eşi olmadığı gösterilen düğün fotoğraflarının ise sahte olduğunu dile getirdi.

Müge Anlı'daki Erva Nur Almanya'ya döndü mü? Müge Anlı'daki Erva-Hüseyin olayı nedir? - 1. Resim

Milyonları şoke eden Erva Nur, tüm iknalara rağmen programa katılmayı ısrarla reddetti. Müge Anlı olayı çözmek için, ise Hatay emniyetinden EyüpSultan ilçe emniyetine kadar rica etti. Kaybettiği iddia edilen pasaport ve resmi evraklardan sonra Erva Nur'dan itiraf geldi. Ancak yine de Almanya'ya dönmek istemedi.

Müge Anlı'daki Erva Nur Almanya'ya döndü mü? Müge Anlı'daki Erva-Hüseyin olayı nedir? - 2. Resim

ERVA NUR ALMANYA'YA DÖNDÜ MÜ?

Hüseyin tüm olanlara rağmen eşini kabul ettiğini ancak boşanmak istediğinde bile bunu yapacağını belirtti. Necmettin ve ailesi tarafından da reddedilen Erva Nur, halası ve eniştesiyle İstanbul'a geldi. İzleyiciler 21 Şubat günü yayınlanan programın detaylarını merak etti. Henüz bu olaya dair net bir bilgi yok. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...