Tgrt Haber
01 Nisan 2024 01:09 - Güncelleme : 01 Nisan 2024 01:36

Murat Kurum'dan seçim sonrası ilk açıklama: Yine milletimizin yanında olacağız

Son dakika... Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum seçim sonrası açıklamalarda bulundu. Kurum, "İstanbul'un Murat’ı” İstanbul için İstanbullular için çalışmaya devam edecek." diye konuştu.

Editör: Şule Altınel / Kaynak: TGRT Haber
Murat Kurum'dan seçim sonrası ilk açıklama: Yine milletimizin yanında olacağız

Yerel seçimlerin ardından Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum açıklamalarda bulundu.

İşte Kurum'un açıklamalarından öne çıkanlar:

İstanbul'un 39 ilçesinde teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, belediye başkan adaylarımızla, başkanlarımızla, değerli basın mensuplarımızda birlikte vatandaşımıza gittik.

Dilimiz döndüğünce projelerimizi eser ve hayallerimizi paylaştık. Her bir vatandaşımız bu süreçte gerçekten samimi duygularla bağrına bastı. Bizi bir kardeşi, bir evladı olarak gördü.

O yüzden tüm İstanbullu kardeşlerimize hemşehrilerimize çok çok teşekkür ediyorum.90 gündür evinden işinden feragat eden tüm teşkilat mensuplarımıza, benimle birlikte yol yürüyen bu hayal için çalışan çabalayan her bir çalışma arkadaşıma teşekkür ediyorum.

'CUMHURBAŞKANLIĞIMIZIN ÖNDERLİĞİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

İstanbul'lu hemşerilerimiz şundan emin olsunlar ki Murat kardeşleri “İstanbul'un Murat’ı” İstanbul için İstanbullular için çalışmaya devam edecek.

Biz yine sokakta olacağız, biz yine milletimizin yanında olacağız. Milletimiz bizi nerede görmek istiyorsa yine orada olacağız ve İstanbul'u hemşehrilerimiz için gece gündüz Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmaya devam edeceğiz.

Daha iyi hazırlanacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Bize düşen vazifeleri görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

'TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA BİRLİKTE SAHADA OLACAĞIZ'

Biz bugünü bir milat olarak kabul edip başkanımın da ifade ettiği gibi eksiğimiz neyse o eksiği gidermek için yine tüm teşkilatlarımızla birlikte sahada olacağız.

Yarından itibaren yine milletimize gideceğiz. Ben bu süreçte yine seçilen belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi, muhtarlarımızı tebrik ediyor, tekrar bu seçimlerin İstanbul'umuza milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...