Tarih : 11.06.2021 - 07:35 Yorum : 0

'Nurişler' organize suç örgütüne operasyon

"Nurişler" organize suç örgütüne 4 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda örgüt mensubu 27 kişinin yakalanması için 53 adrese baskın yapıldı.

'Nurişler' organize suç örgütüne operasyon

'Nurişler' olarak bilinen organize suç örgütüne, İstanbul merkezli 4 ilde, sabah saatlerinde eş zamanlı operasyon düzenlendi.

"Karagümrük çetesi" olarak da bilenen, 'Nurişler' organize suç örgütüne mensup 27 kişinin yakalanması için harekete geçildi.

İstanbul il emniyet müdürlüğü organize suçlarla mücadele ekipleri tarafından, İstanbul merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı

Liderliğini, cezaevinde bulunan Nuri Ergin’in yaptığı suç örgütüne bağlı 27 zanlıya yönelik 53 adrese yapılan baskınlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

Özel harekat polislerinin de baskınlara destek verdiği operasyonlarda, Bahçelievler, Fatih ve Pendik ilçelerinin de aralarında bulunduğu birçok adreste arama yapıldı. Haklarında gözaltı kararı alınan şüphelilerin yakalanmalarına yönelik çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Diyarbakır’da organize suç örgütü çökertildi Diyarbakır’da organize suç örgütü çökertildi Diyarbakır’da cezaevinde olan çete liderince yönetilen organize suç örgütü çökertildi. 25 kişinin gözaltına alındığı operasyonda cephanelik ele geçirildi.

Emniyet'ten organize suç örgütlerine operasyon Emniyet'ten organize suç örgütlerine operasyon Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı koordinasyonunda organize suç örgütlerine yönelik 8 ilde 171 şüphelinin yakalanması için "Sahil Rüzgarı Operasyonu" başlatıldı.

 

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber