Tgrt Haber
11 Şubat 2024 10:54 - Güncelleme : 11 Şubat 2024 12:21

Off road tutkunları karlı arazide karın tadını çıkardı

Erzincan kent merkezinde adeta yazdan kalma günler yaşanırken off road tutkunları 2 bin 600 rakımda bulunan karlı arazide kar keyfi yaşadı.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Off Road

Bu sene Erzincan şehir merkezinde beklendiği kadar kar yağmayınca off road tutkunları yüksek kesimleri kendilerine pist edindi.

Devasa görünümlü özel dizayn off road aracıyla karlı araziye çıkan Serhat Sarıçiçek ve arkadaşları, karın tadını çıkardı. Off road aracıyla el değmemiş karla kaplı yolları kat eden Sarıçiçek, kara kendini bırakıp kulaç atması da ilginç görüntü oluşturdu.

Off road tutkunları karlı arazide karın tadını çıkardı - 1. Resim

"HERKESİ ERZİNCAN’A DAVET EDİYORUZ"

Erzincan’ın doğa sporlarında bulunmaz bir yer olduğunu ifade eden Serhat Sarıçiçek, “Erzincan merkezine yakın Çamlık mevkiindeyiz. Off road aracımızla burada hiç dokunulmamış bir mekanda off road yapıp karın tadını çıkarıyoruz. Çok güzel, çok eğlenceli anlar geçiriyoruz. Erzincan doğa sporlarına çok yatkın bir memleket. Başka illerde saatlerce yol kat etmeniz gerekiyor böyle bir parkura ulaşabilmek için. Erzincan’da 10- 15 dakika içerisinde merkezden buralara geline biliniyor. Oksijenin bol olduğu 2 bin 600 rakımla, tertemiz havanın solunabileceği böyle güzel yerler mümkün. Bizler Erzincan’ın tanıtımını severek yapmaya çalışan bireyleriz. Erzincan’ımız gerçekten çok özel bir memleket. Çok hoş doğal güzellikleri barındıran bir memleket. Bunun daha çok duyulup yaygınlaşmasını istiyoruz. Herkesi Erzincan’a davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...