Tgrt Haber
02 Nisan 2024 12:40 - Güncelleme : 02 Nisan 2024 13:13

Okula yaptırılan hayrat çeşme dehşet saçtı! 7 yaşındaki Eymen altında kaldı

Antalya'da su içmek için okul bahçesine yapılan hayrata gidip üzerine çıkan 7 yaşındaki Eymen, mermer bloğun çökmesi sonucu altında kaldı. Küçük çocuğun kaval kemiği kırıldı, vücudunun çeşitli bölgelerinde dikiş atılması gerektiren kesiler oluştu.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Okula yaptırılan hayrat çeşme dehşet saçtı! 7 yaşındaki Eymen altında kaldı

Antalya'da Şerife Tufan İlkokulu'nda yaşanan olayda, okulun karşısında akrabalarının işyerinde bulunan Atiye - Hasan Çiçek çiftinin 7 yaşındaki çocukları Eymen, annesine eğitim gördüğü okulun bahçesindeki hayrattan su içmek istediğini söyledi.

Okula yaptırılan hayrat çeşme dehşet saçtı! 7 yaşındaki Eymen altında kaldı - 1. Resim

MERMER BLOK BİR ANDA ÇÖKTÜ

Arkadaşlarıyla birlikte okul bahçesine giren Eymen, çeşmeden su içtikten sonra hayratın üzerine çıktı. Bu sırada üst kısımdaki mermer blok bir anda çöktü.

Okula yaptırılan hayrat çeşme dehşet saçtı! 7 yaşındaki Eymen altında kaldı - 2. Resim

Diğer çocuklar kaçarak olayı yara almadan atlatırken, minik Eymen yaklaşık 1,5 metre yükseklikten düşüp, mermer ve beton parçaların altında kaldı. Diğer çocukların durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen anne Atiye Çiçek, çocuğunu kanlar içerisinde görünce büyük bir şok yaşadı. Sol bacak kaval kemiği kırılan, kafa ve vücudunun çeşitli noktalarında kesiler oluşan küçük Eymen, Kepez Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Okula yaptırılan hayrat çeşme dehşet saçtı! 7 yaşındaki Eymen altında kaldı - 3. Resim

"İÇ KANAMADAN ŞÜPHELENİYORLAR"

Olayın halen şokunu atlatamayan anne Atiye Çiçek, şunları söyledi:

“Okul normalde kapalı ama her zaman kapıları açık. Su içmek ve bisiklet sürmek için okula gitmek istemişti. Ben de izin verdim. Fayanslar kırılmış, devrilmiş çocuğumun üzerine. Çocuğumun ayağı kırık, iç kanamadan şüpheleniyorlar. Kulağının arkasında 15 dikiş var. Ölümle burun buruna gelmiş. Ameliyata girecek. Daha 7 yaşında, bünyesi nasıl kaldıracak”.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...