Tarih : 07.05.2021 - 23:25 Yorum : 0

Öldürülen teröristlerle birlikte çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Eren-7 Mercan-Munzur operasyonları devam ediyor. Teröristlere göz açtırılmıyor. Tunceli’de 3 teröristin öldürüldüğü operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Öldürülen teröristlerle birlikte çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Eren-7 Mercan-Munzur operasyonları devam ediyor. Teröristlere göz açtırılmıyor. Tunceli’de 3 teröristin öldürüldüğü operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

ÇOK SAYIDA MÜHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ

3 teröristin öldürüldüğü operasyondan sonra Tunceli Valiliğinin açıklamasında ”Gerçekleştirilen operasyonda 2 adet M-16 tüfeği, 1 adet Kalaşnikof tüfeği, 30 adet 5.56 milimetre fişek, 10 adet 5.56 kovan, 4 adet Kalaşnikof kovan, 5 adet M-16 şarjörü, 3 Kalaşnikof şarjörü, 1 adet el telsizi 1 adet el dürbünü 5 adet flash bellek, 1 adet terörist kıyafeti ve çok miktarda yabancı para ele geçirilmiştir” denildi. Bölgede operasyonların sürdüğü belirtildi.

Teröristler için kaçış yok! Teröristler için kaçış yok! Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde 2 terörist SİHA'lar tarafından öldürüldüğünü açıkladı. Böylece harekatlar kapsamında öldürülen terörist sayısı 70 oldu.

Kaynak : İHA
Etiketler : Terörist Operasyon
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber