Tgrt Haber
28 Şubat 2024 17:20 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 17:27

Otobüste korkunç anlar: Yaşlı çifti öldüresiye darp ettiler

Mersin'de bir otobüste kaydedilen görüntüler izleyenleri şaşkına çevirdi. Okul müdürü ve oğlunun, otobüste tartıştığı yaşlı çifti öldüresiye darbetti.

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
mersin,darp

Toroslar ilçesinde Mersin Şehir Hastanesine giden otobüste meydana gelen olayda, bir lisenin müdürü olduğu öğrenilen İ.T. ile 17 yaşındaki oğlu A.O.T. , kalp pili takılı olan, felçli olduğu için vücudunun sağ kısmını tam olarak kullanamayan ve böbrek yetmezliği çeken R.P. (77) ve eşi H.P. ile (71) tartıştı.

KORKUNÇ ANLAR KAMERADA 

Tartışma sırasında önce A.O.T. ardından da babası yaşlı çifte saldırdı. Kendine hakim olamayan okul müdürü yaşlı adamın tepesine çıkıp darp etti. O anlar ise otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüntüleri yeni ortaya çıkan olayın şüphelilerinden baba ile oğlunun aynı tarihte polis tarafından gözaltına alındığı, ifadelerinin ardından İ.T.'nin tutuklandığı öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...