30˚
İstanbul
30˚
orta şiddetli yağmur
Nem %43
Rüzgar 11.52 /s
Pazartesi
27˚/20˚
Salı
27˚/20˚
Çarşamba
26˚/19˚
Perşembe
25˚/19˚
29 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-26 12:05:06

Semra Güzel’in yeni fotoğrafı çıktı! Terörist başı için saygı duruşunda bulunmuş

Adıyaman’da öldürülen teröristle fotoğrafı ortaya çıkan ve sözlü olduğunu itiraf eden HDP Milletvekili Semra Güzel’in terörist başı Abdullah Öcalan ve öldürülen teröristler için saygı duruşunda bulunduğu fotoğraflar ortaya çıktı.

Semra Güzel’in yeni fotoğrafı çıktı! Terörist başı için saygı duruşunda bulunmuş
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adıyaman’da 2017 yılında öldürülen PKK’lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan ve sözlü olduğunu itiraf eden HDP Milletvekili Semra Güzel hakkında yasama dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke hazırlandı. Güzel hakkında 'Terör örgütü üyeliği' ve 'terörünün finansmanı' suçundan hazırlanan fezleke, TBMM'ye ulaştı.

ÖLDÜRÜLEN TERÖRİST İÇİN SAYGI DURUŞUNDA BULUNDULAR

Diyarbakır’da DBP il binasında çeşitli tarihlerde sosyal medyada HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in de aralarında bulunduğu bir grubun terörist başı Abdullah Öcalan ve öldürülen teröristler için saygı duruşunda bulunduğu fotoğraflar ortaya çıktı.

DBP BİNASINA SORUŞTURMA

Sözde saygı duruşu yapıldığı fotoğrafların ortaya çıkması üzerine Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatırken yürütülen soruşturma kapsamında Güvenlik ve TEM Şube ekiplerince sabah saatlerinde Şeyh Şamil Mahallesi'nde bulunan parti binasına operasyon düzenlendi. 

SEMRA GÜZEL DE VAR

Fotoğraflarda geçtiğimiz günlerde yasama dokunulmazlığının kaldırılması için 'terör örgütü üyeliği' ve 'terörün finansmanı' suçundan hakkında fezleke hazırlanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in de olması dikkat çekti.

 

Etiketler