Tarih : 13.05.2021 - 15:49 Yorum : 0

Son dakika: Bakan Koca: Kısıtlamalar kademeli olarak kalkacak

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz" dedi.

Son dakika: Bakan Koca: Kısıtlamalar kademeli olarak kalkacak

Koca, sosyal medya hesabından yayımladığı videolu mesajda, manevi atmosferiyle insanları saran ramazan ayının sonuna geldiklerini belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yayınladığı video mesaj ile vatandaşların bayramını kutladı. Son 1 ayda büyük bölümün evlerde geçirildiğini hatırlatan Bakan Koca, kademeli olarak kısıtlamaların kalkacağını duyurdu.

Son dakika Bakan Koca açıkladı: Aşılamada yeni safhaya geçiyoruz Bakan Koca: Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Sağlık Bakanı Koca, aşı programında yeni bir kademeye geçildiğini belirterek, yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşlerinin aşılanmaya başlayacağını bildirdi.

SALGIN DÖNEMİNDE ÜÇÜNCÜ BAYRAM

Salgın döneminde üçüncü bayram olduğunu hatırlatan Koca, “Sevdiklerimizle daha candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz üçüncü bayram. İnsana kalbiyle bakabilmeyi bilen sağlık çalışanlarımız hep görev başındaydı. Bayramda da nöbette olan sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olacak. Ailelerinden ayrı kalacaklar yine. Öncelikle onların bayramlarını tebrik etmek istiyorum. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepinizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca: İstanbul'da vaka sayısı yüzde 65 azaldı Bakan Koca: İstanbul'da vaka sayısı yüzde 65 azaldı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İstanbul’da vaka sayısı ve poliklinik başvuruları yüzde 65 oranında azaldığını açıkladı.

Bakan Koca vaka sayısı en çok azalan illeri açıkladı Bakan Koca vaka sayısı en çok azalan illeri açıkladı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı en çok azalan illeri açıkladı. Tüm şehirlerde vaka sayısının azalacağını ifade eden Koca, "Son hafta vaka sayısı en çok azalan illerimiz Kırklareli, Çanakkale, Düzce, İstanbul ve Tekirdağ. Vaka sayılarındaki düşüş yaygın şekilde tüm illerimizde yaşanacak." dedi.

Kaynak : AA
Etiketler : bakan koca kısıtlama
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber