Tarih : 28.04.2021 - 22:49 Yorum : 0

Son dakika: Bakan Soylu: Murat Karayılan mağarasından dışarı çıkamıyor

Son dakika...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin terörle mücadele operasyonlarına ilişkin yaptığı açıklamasında "Murat Karayılan mağarasından çıkamıyor şu an, çıkmasını bekliyoruz." dedi.

Son dakika: Bakan Soylu: Murat Karayılan mağarasından dışarı çıkamıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadeleye ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"TÜRKİYE'DE TERÖRİST SAYISI ŞU ANDA 282"
Bakan Soylu, şuana kadar toplamda 7412 mağara imha edildiğini belirterek "Türkiye'de şuan da terörist sayısı 282. Biz sarı torbaya koyup, savcıya teslim etmeden terörist sayısını düşmeyiz. " dedi.

"KARAYILAN MAĞARASINDAN ÇIKAMIYOR ŞU AN, SPOR YAPIYOR"
Terör örgütü PKK elebaşı Murat Karayılan ile ilgili de açıklamada bulunan Soylu, "Karayılan mağarasında çıkamıyor şu anda. Mağarasında spor yapıyor. Çıkmasını bekliyoruz" dedi. İçişleri Bakanı Soylu, “Yaralı geçirilen Fırat Şişman 15-16 gündür elimizde. Çok önemli bilgiler verdi. Kritik bilgiler verdi.” ifadelerini kullandı.

"KADES UYGULMASINI 2 MİLYONDAN FAZLA İNSAN İNDİRDİ"

İçişleri Bakanı Soylu: "Kades'i bugüne kadar 2 milyon 200 bin insan indirmiş durumda İstanbul Sözleşmesinden yürürlükteyken 39 kadın hayatını kaybetti. İstanbul Sözleşmesini feshedildikten sonra 28 kadın hayatını kaybetti” dedi.

Son dakika: Bakan Soylu açıkladı! Thodex vurgununun detayları ortaya çıktı Son dakika: Bakan Soylu açıkladı! Thodex vurgununun detayları ortaya çıktı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin en büyük dolandırıcılık olaylarından biri olarak değerlendirilen Thodex hadisesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kripto para borsası Thodex'teki vurgunun medyada yer aldığı gibi 2 milyar dolar değil 108 milyon dolarlık bir portföy olduğunu ifade etti.

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu: İstanbul'da bugün katliam önlendi Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu: İstanbul'da bugün katliam önlendi Son dakika.... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İstanbul'da otogarda 5 kilogram patlayıcı ele geçirildi" dedi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber