Tgrt Haber
03 Nisan 2024 00:15 - Güncelleme : 03 Nisan 2024 00:30

Son dakika! Eskişehir Seyitgazi'de korkutan deprem!

Son dakika haberi... Eskişehir Seyitgazi'de 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Kandilli Rasathanesi, depremle ilgili verileri paylaştı.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: tgrthaber.com.tr
Son dakika! Eskişehir Seyitgazi'de korkutan deprem!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde 3.8 büyüklüğünde bir deprem olduğunu bildirdi. Deprem kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Kandilli depremle ilgili ilk verileri açıkladı.

Deprem, 00:06'da yerin 7 kilometre derinliğinde kaydedildi. Çevre il ve ilçelerden de hissedilen depremle ilgili olumsuz bir bilgiye yer verilmedi.

Son dakika! Eskişehir Seyitgazi'de korkutan deprem! - 1. Resim

İŞTE SON DEPREMLER

AFAD ve Kandilli tarafından yayımlanan listede İstanbul, Elazığ, Bolu, Düzce, Muğla, Kayseri, Tokat, Bingöl, Kahramanmaraş, Hatay, Adana, İzmir, Manisa, Malatya ve birçok ile ait son dakika deprem bilgileri yer alıyor.

AFAD SON DEPREMLER...

KANDİLLİ SON DEPREMLER...

Ayrıntılar hazırlanıyor...

Kaynak: tgrthaber.com.tr
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...