Tarih : 14.04.2014 - 16:45 Yorum : 0

AÖF Sınav Giriş Belgesi İndir, AÖF Sınav Giriş Yerini Öğren (MEB Sorgula)

AÖF Bahar dönemi sınav takvimi yayınlandı, AÖF sınav takvimi, AÖF giriş yerleri ve AÖF giriş belgesi ile ilgili tüm bilgiler bu haberde...

AÖF Sınav Giriş Belgesi İndir, AÖF Sınav Giriş Yerini Öğren (MEB Sorgula)

AÖF sınavlarına en hızlı ve en etkin biçimde çalışmak için AÖF çıkmış soruları ve cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz, İşte açıköğretim fakültesi ile ilgili tüm bilgiler, AÖF vizeler 19 Nisanda başlıyor... AÖF Bahar dönemi sınav takvimi yayınlandı, AÖF sınav takvimi, AÖF giriş yerleri ve AÖF giriş belgesi ile ilgili tüm bilgiler bu haberde, AÖF sınavlarına en hızlı ve en etkin biçimde çalışmak için AÖF çıkmış soruları ve cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz, İşte açıköğretim fakültesi ile ilgili tüm bilgiler. 2014 AÖF sınavları ne zaman? AÖF 2013-2014 bahar dönemi sınav tarihleri belirlendi. İşte AÖF sınav ile ilgili tüm bilgiler. Açıköğretim Sınav Giriş Yerleri Sorgulama (AÖF Sınav Yerleri Tıkla Öğren). 2013-2014 AÖF sınava giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi sınavları 19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Adayların sınav giriş belgeleri yayımlandı. AÖF 2013-2013 bahar dönemi vize sınav yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş yeri nasıl öğrenebilirim? 2014 AÖF sınavları ne zaman? AÖF 2013-2014 bahar dönemi sınav tarihleri belirlenmiştir.AÖF sınav giriş yerleri, sınav takvimi ve sınav giriş belgesi burada, AÖF sınav yerleri, sınav takvimi, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Sınav giriş yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş belgesini indirmek için haberdeki linke tıklayınız. AÖF Vize sınav tarihleri ne zaman? AÖF Vize sınav giriş yerlerini öğrendiniz mi aradığınız tüm soruların cevabı Avrupa Gazetede.

2013-2014 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ SINAV TAKVİMİ

Kayıt Yenileme Tarihi: 24 Şubat – 07 Mart 2014

Ara Sınav Tarihi: 19 – 20 Nisan 2014

Dönem Sonu Sınav Tarihi: 07 – 08 Haziran 2014

Açık Öğretim Fakültesi 2014 Sınav yeri değişikliği için son günler:

Bahar Dönemi Ara Sınavı 07 Mart 2014 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 13 Nisan 2014 Bu tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2013-2014 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.

Bu Bilgiler Altın Değerinde

Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği “Sınava Giriş Belgesi”nde yer alacaktır. “Sınava Giriş Belgeleri” öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin “Sınava Giriş Belgesi”nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.

Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER

Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.

1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.

2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.

3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.

4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.

5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

ÖNEMLİ UYARILAR

1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.

2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.

3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)

4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.

5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.

6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.

7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.

8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber