Tarih : 02.05.2014 - 18:13 Yorum : 0

AÖF sınav sonuçları açıklandı 2014 (AÖF Sınav sonuçları TIKLA ÖĞREN)

AÖF öğrencileri dört gözle AÖF yönetiminden gelecek müjdeli haberi bekliyor. 19-20 Nisan 2014 tarihinde yapılan AÖF sınavları sonrası AÖF öğrencilerinin gözü kulağı AÖF yönetiminden yapılacak açıklamada. AÖF sınav sonuçları daha önceki dönemlerde sınav tarihinden sonraki 15 -20 gün içerisinde açıklandı. AÖF yönetimi bazı sınav sonuçlarını ise büyük bir sürprize imza atarak bir hafta on gün içinde açıkladı. Peki AÖF yönetimi AÖF sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? Ayrıntılar tgrthaber.com.tr'de AÖF Sınav sonuçları - 19- 20 Nisan (AÖF Sonuçları sorgulama - 2014)

AÖF sınav sonuçları açıklandı 2014 (AÖF Sınav sonuçları TIKLA ÖĞREN)

AÖF öğrencileri dört gözle AÖF yönetiminden gelecek müjdeli haberi bekliyor. 19-20 Nisan 2014 tarihinde yapılan AÖF sınavları sonrası AÖF öğrencilerinin gözü kulağı AÖF yönetiminden yapılacak açıklamada. AÖF sınav sonuçları daha önceki dönemlerde sınav tarihinden sonraki 15 -20 gün içerisinde açıklandı. AÖF yönetimi bazı sınav sonuçlarını ise büyük bir sürprize imza atarak bir hafta on gün içinde açıkladı. Peki AÖF yönetimi AÖF sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? Ayrıntılar tgrthaber.com.tr'de AÖF Sınav sonuçları - 19- 20 Nisan (AÖF Sonuçları sorgulama - 2014) AOF 19-20 Nisan 2014 tarihinde yapılan, AÖF 2014 yılı Bahar Dönemi Final sınav sonucu ne zaman açıklanacak? AÖF Sınav Sonuçları 19-20 Nisan. AÖF Bahar Dönemi Final Sınav Sonuçları. 2014 AÖF Sınav Sonuçları öğrenme linki. AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Merakla bekleniyor. AÖF Sınav Sonuçları (AÖF Sınav Sonuçları) AÖF e-Öğrenme Portalı Sorgulama linki aşağıda Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Bahar Dönemi Final sınavı soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyor.19- 20 Nisan 2014 bahar dönemi final sınav sonuçları burada olacak. Öğrenciler, sınav sonuçlarını T.C. kimlik numaralarını kullanarak öğrenebilirler. AÖF SINAV SONUÇLARI BURADA
AÖF'de bütünleme sınavları olmadığı için açıklanması beklenen AÖF sınav sonuçları öğrenciler açısından büyük öneme sahip. Sınav sonuçları sınavın gerçekleştiği tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde http://www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi adresinde yayınlanıyor ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabiliyor. içinde http://www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi adresinde yayınlanıyor ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabiliyor. AÖF 19-20 Nisan 2014 bahar dönemi final sınavı yapıldı. AÖF soru ve cevapları e-öğrenme adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu iş her sınavda takribi 2 hafta ila 4 hafta arasında değişiyor. Hemen açıklanmayan AÖF sınav sonuçları, öğrencileri bir hayli merakta bırakıyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber