Tarih : 08.04.2014 - 08:56 Yorum : 0

Survivor Berna Kimdir, 'Berna Survivor'dan diskalifiye edildi'

Survivor Berna, Survivor'ın son bölümünde rakibine yaptığı hareketten dolayı yarışmadan diskalifiye edilen Berna kimdir. Survivor Berna ile ilgili bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Survivor Berna Kimdir, 'Berna Survivor'dan diskalifiye edildi'

Survivor Berna, Survivor'ın son bölümünde rakibine yaptığı hareketten dolayı Yarışmadan diskalifiye edilen Berna kimdir. Survivor Berna ile ilgili bilgileri sizler için bir araya getirdik. Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir(Biyografisi) Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir...(Biyografi) Berna Canbeldek kimdir? Survivor Berna Canbeldek kimdir... (Biyografi) Survivor’da gönüllüler takımında yarışan Berna Canbeldek kimdir?Berna Canbeldek hakkında tüm bilgileri sizler için derledik.
Acun Ilıcalının reytingleri alt üst eden yarışma programı Survivor yeni yarışmacılarının tamamı belli oldu. İşte Survivor Gönüllüler yeni yarışmacısı Yetenek Sizsiniz’den Berna Canbeldek dikkat çeken isimlerden.Berna Canbeldek Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarışan bir yarışmacıdır. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır. Berna Canbeldek, 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek sizsiniz” yarışmasına da katılmıştır. Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Berna Canbeldek de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber