Tgrt Haber
21 Şubat 2024 10:50 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 11:18

Son dakika! İzmir'de deprem oldu: AFAD ilk verileri paylaştı

Son dakika haberi... İzmir'de Seferihisar açıklarında 3,2 büyüklüğünde deprem oldu. AFAD'ın aktardığı verilere göre; deprem yerin 13 km altında meydana geldi. Kandilli ise depremin şiddetini 3,0 olarak geçti.

Editör: Baran Aksoy / Kaynak: TGRT Haber
Son dakika! İzmir'de deprem oldu: AFAD ilk verileri paylaştı
İzmir,Deprem,Son dakika, AFAD

50 binden fazla vatandaşımızın hayatını kaybettiği Kahramanmaraş depremlerinden sonra herhangi bir noktada meydana gelen sarsıntılar büyük paniğe neden oluyor. Dün; Antalya, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş'ta peşe peşe gerçekleşen depremlerin ardından bugün de İzmir sallandı.

AFAD'ın aktardığı bilgilere göre; İzmir'in Seferihisar açıklarında 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 13 km olarak ölçüldü. Kandilli ise depremin şiddetini 3,0 olarak geçti.

İŞTE SON DEPREMLER...

AFAD ve Kandilli tarafından yayımlanan listede İstanbul, Bursa, Yalova, Elazığ, Bolu, Alanya, Afyonkarahisar, Düzce, Muğla, Kayseri, Tokat, Bingöl, Kahramanmaraş, Hatay, Adana, İzmir, Manisa, Malatya ve birçok ile ait son dakika deprem bilgileri yer alıyor.

AFAD SON DEPREMLER...

KANDİLLİ SON DEPREMLER...

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...