19˚
İstanbul
19˚
açık
Nem %39
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2016-03-12 11:10:57

Sümeyye Erdoğan'ın düğün tarihi belli oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan bugün Huber Köşkü'nde nişan yüzüğünü parmağına takacak. 'Yılın düğününün' ise ramazan ayından önce planlandığı öğrenildi.

Sümeyye Erdoğan'ın düğün tarihi belli oldu!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçen hafta sözlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile İnsansız Hava Aracı (İHA) üreten Baykar Makina'nın sahibi Özdemir Bayraktar'ın oğlu Selçuk Bayraktar, bugün nişanlanıyor.
DÜĞÜN RAMAZANDAN ÖNCE
Huber Köşkü'ndeki nişana kalabalık bir davetli topluluğu katılacak. 'Yılın düğününün' ise Ramazandan önce planlandığı öğrenildi.
DAMAT SELÇUK BAYRAKTAR KİMDİR?
Şelçuk Bayraktar, İTÜ Elektronik Mühendisliği'ni bitirdi. Daha sonra ABD'ye giderek University of Pennsylvania'da insansız uçaklar üzerine master, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nde (MIT) robotik kontrol sistemleri konusunda doktora yaptı. 
11 yıldır kendi şirketinde çalışan Selçuk Bayraktar, birçok sistemin milli olarak geliştirilmesi projesinde görev aldı. Selçuk Bayraktar, yerli 'İnsansız Hava Aracı Bayraktar'ın tasarımını yapan ekibin başında yer alıyor. Taktik insansız hava aracı olan Bayraktar, geçtiğimiz yıl 17 Aralık'ta Roketsan şirketinin geliştirdiği füzeyi tam isabetle vurmuştu.

Etiketler