Tarih : 06.05.2021 - 22:07 Yorum : 0

Thodex tosuncuğu ilk kez görüntülendi!

Thodex’in firari kurucusu Faruk Fatih Özer, Arnavutluk’ta ilk kez görüntülendi.

Thodex tosuncuğu ilk kez görüntülendi!

Kripto para borsası Thodex’in firari kurucusu Faruk Fatih Özer, Arnavutluk’ta otele giriş sırasında görüntülendi. Milyonlarca dolar dolandırarak yurtdışına kaçan ve soruşturması devam eden Özer’in güvenlik kamerası tarafından ilk kez görüntülendi. Arnavutluk’un başkenti Tiran’da olduğu tespit edilen görüntülerde Özer, resepsiyondaki görevliye pasaportunu uzattığı görünürken rahat tavrı dikkatlerden kaçmadı. 

Kripto paralara yeni Thodex kriterleri Kripto paralara yeni Thodex kriterleri Kripto para borsasında adımlar atılmaya devam ediyor. Thodex vurgunu sonrasında kripto para ile ilgili hizmet sağlayıcılarına yönelik MASAK tarafından rehber yayımlandı. Yayımlanan rehbere göre kripto para almak zorlaşacak, hizmet sağlayıcılarına da yeni yükümlülükler geldi.

Son dakika: ‘‘Thodex’in firari sahibi Faruk Fatih Özer’in kardeşleri tutuklandı Son dakika:‘ ‘Thodex’in firari sahibi Faruk Fatih Özer’in kardeşleri tutuklandı Son dakika...‘Thodex’in firari kurucusu Faruk Fatih Özer’in abisi Güven Özer ve kız kardeşi Serap Özer’in de aralarında bulunduğu 6 şüpheli tutuklandı.

Son dakika: Bakan Soylu açıkladı! Thodex vurgununun detayları ortaya çıktı Son dakika: Bakan Soylu açıkladı! Thodex vurgununun detayları ortaya çıktı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin en büyük dolandırıcılık olaylarından biri olarak değerlendirilen Thodex hadisesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kripto para borsası Thodex'teki vurgunun medyada yer aldığı gibi 2 milyar dolar değil 108 milyon dolarlık bir portföy olduğunu ifade etti.

Son dakika... THODEX dolandırıcısı Faruk Fatih Özer'i saklayanlar yakalandı Son dakika... THODEX dolandırıcısı Faruk Fatih Özer'i saklayanlar yakalandı Son dakika haberine göre; Arnavutluk’ta düzenlenen operasyonda Faruk Fatih Özer yakalanamazken, Özer'i saklayanlar gözaltına alındı.

"Thodex" çalışanlarının ifadeleri ortaya çıktı "Thodex" çalışanlarının ifadeleri ortaya çıktı Kripto para borsası "Thodex" soruşturmasında gözaltına alınarak tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edilen ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan, "Thodex" şirketi çalışanlarının ifadeleri ortaya çıktı.

Thodex mağdurlarının avukatı: 650 bin dolar yatırmış olan var Thodex mağdurlarının avukatı: 650 bin dolar yatırmış olan var Thodex mağdurlarının avukatı Kürşat Ergün, “Mağdurların başvurusu sonucu bizim gördüğümüz çok vahim birtakım durumlarda var. Özellikle 600-650 bin dolar gibi miktarda parasını kaybetmiş olandan tutun, genel olarak dolar üzerinden kayıplar söz konusu. 15 bin dolar 20 bin dolar gibi. Bunlar inanılmaz paralar” dedi.

 

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber