• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  94947
 • up
  USD
  5.93
 • up
  EURO
  6.5386
 • up
  GBP
  7.4469
 • up
  Altın
  284.508
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 31.12.2018 - 19:56 Yorum : 0

Yılbaşı kutlama Mesajları ve SMS'leri resimki mesajlar | En güzel yeni yıl mesajları 2019

Yeni YIL Kutlama Mesajları 2019 yılbaşı Kutlamaları için araştırılıyor. 2019 Yılbaşı YENİ YIL mesajları sevgiliye-arkadaş-aileye yeni yıl mesajları haberimizde. Yeni yıl kutlaması bugün gece yapılacak. Türkiye dahil, çoğu ülke tarafından kullanılan Miladi takvime göre yılın ilk günü 1 Ocak’tır. Yeni yıl için en güzel kısa uzun yeni yıl mesajları haberimizde.

Yılbaşı kutlama Mesajları ve SMS'leri resimki mesajlar | En güzel yeni yıl mesajları 2019

YENİ YIL 2019 kutlama mesajları 2019 yılbaşı kutlamaları için araştırılıyor. 2019 Yılbaşı yeni yıl mesajları sevgiliye-arkadaş-aileye yeni yıl mesajları haberimizde. Yeni yıl kutlaması bugün gece yapılacak. Türkiye dahil, çoğu ülke tarafından kullanılan Miladi takvime göre yılın ilk günü 1 Ocak’tır. Yeni yıl için en güzel kısa uzun yeni yıl mesajları haberimizde. 

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI TIKLA / ÖĞREN

2019 YENİ YIL MESAJLARI

Yeni YILIN sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

- Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...

- Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

- Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

- 2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

- Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar...

- Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 20198no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

Milli piyango çekiliş Sonuçları! Milli piyango 2019 çekilişi Sorgulama! Büyük İkramiye Hangi numara çıktı? Milli piyango çekiliş Sonuçları! Milli piyango 2019 çekilişi Sorgulama! Büyük İkramiye Hangi numara çıktı? Vatandaşlar internetten yılbaşı çekiliş sonuçlarını aramaya başladı bile. Milli piyango Çekiliş sonuçları! Milli piyango 2019 çekiliş sorgulama! Büyük ikramiye hangi numara çıktı? Milli piyango sonuçları...Her sene yeni yıla girdiğimiz gece Milli Piyango (MPİ) özel çekilişi heyecan ve merakla bekleniyor. Milli Piyango İdaresi'nin bu sene için belirlediği rakam hayalleri zorlayacak bir miktarda olduğundan bilet alan sayısı bir hayli fazla.

- 2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2019 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...

- Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

- Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

-  Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

- 2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar...

- Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle...

Milli Piyango Amorti Ne Kadar Kazandırdı! Teselli ikramiyesi ne kadar? Milli piyango Çekilişi AMORTİ SORGULA Milli Piyango Amorti Ne Kadar Kazandırdı! Teselli ikramiyesi ne kadar? Milli piyango Çekilişi AMORTİ SORGULA Milli piyango 2019 Yılbaşı büyük ikramiye çekilişine artık çok kısa bir süre kaldı. Milli Piyango Bileti alanlar amorti ve teselli ikramiyesi ne kadar araştırılmaya devam ediyor. Amorti ve teselli ikramiyesi nedir ne kadardır? Milli Piyango kazandıran numaralar hangileri? İşte Milli Piyango amorti sorgulama ekranı...

- Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

- Acısıyla, tatlısıyla, іyіsіyle kötüsüyle bіr yıl daha geçti. Hoş geldin yenі yıl. Mutlu yıllar dostum!

- Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar...

- Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

- Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar...

- Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara.

- Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

- 2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

-  2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

- Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...

- Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

- 2018'e ELVEDA, 2019'ye MERHABA!! Hoş geldin Yeni Yıl…

Milli Piyango büyük ikramiye tutturan talihliler şimdi ne yapıyor? Milli Piyango çekilişi tutturanlar nasıl harcadı? Milli Piyango büyük ikramiye tutturan talihliler şimdi ne yapıyor? Milli Piyango tutturanlar nasıl harcadı? Milli Piyango büyük çekilişi için artık nefesler tutuldu. Milyonlarca kişi talihli sayıların kendine çıkması için bekleyişe geçti. Nimet Abla da her sene olduğu gibi uzun kuyruklar oluştu. Geçtiğimiz yıllarda büyük ikramiyeyi tutturanlar şimdi ne yapıyor? Milli Piyango talihlileri paralarını nasıl harcadı neler yaptı? bir diğer merak konusu. İşte kendi ağızlarından Milli Piyango serüvenleri...

- Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

-  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle… Mutlu yıllar...

- Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

-  Her yeniyıl bir başka güzel.. yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

-  2019 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

- Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

- Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların daim olsun! İyi Yıllar...

Milli Piyango efsanesi Nimet Abla kimdir? Nimet abla gişesi nerede ne kadar kazandırdı? Milli Piyango efsanesi Nimet Abla kimdir? Nimet abla gişesi nerede ne kadar kazandırdı? Nimet Abla kimdir? sorusu büyük çekiliş öncesi merak ediliyor. Piyango ve şans oyunları denince akla gelen ilk isim 'Nimet Abla'dır. Peki Nimet Abla kimdir? Nimet Abla gişesi nerede ne kadar kazandırdı? İşte büyük çekiliş öncesi detaylar... Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletlerinin satışı sürüyor.

- Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

- Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

- Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

- Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

- Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

- Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

- Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

- Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Etiketler : yeni yıl mesajları
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber