20˚
İstanbul
20˚
parçalı az bulutlu
Nem %58
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-12 23:30:33 | Son Güncelleme : 2022-02-02 00:15:31

Sarp Apak koronavirüse yakalandığını duyurdu

Başarılı oyuncu Sarp Apak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sarp Apak aşı sayesinde hafif geçirdiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Sarp Apak koronavirüse yakalandığını duyurdu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Oynadığı dizilerde büyük beğeni kazanan ve Daha önce 'Avrupa Yakası', 'Jet Sosyete', 'Yalan Dünya', 'Kavak Yelleri' gibi dizilerde rol alan Sarp Apak bu sezon da ‘Kaderimin Oyunu’ dizisinde ‘Mahir’ karakterini canlandırıyor. 

“LÜTFEN DİKKATLİ OLUN”

Başarılı oyuncu Instagram hesabından yayınladığı video ile koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.  Apak, “Maalesef şu son dalgada ben de covid oldum, pozitifim. Karantina sürecindeyim. Tüm karantina sürecinde olan ya da sağlık sorunu yaşayan herkese de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Aldığımız bütün önlemlere rağmen maalesef bulaştı. Çok kolay ve hızlı bulaşıyor. Lütfen dikkatli olun" ifadelerini kullandı.

“AŞI SAYESİNDE RAHAT GEÇİRİYORUM”

Gönderisine; "Aşı sayesinde rahat geçiriyorum, kendinize dikkat edin" notunu da düşmeyi ihmal etmeyen Apak'a çok sayıda takipçisi 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

SARP APAK KİMDİR?

Sarp Apak, 11 Kasım 1981 tarihinde (40 yaşında) Diyarbakır'da dünyaya geldi. 5 yaşına kadar doğduğu Diyarbakır'da yaşayan Sarp Apak, sonrasında ailesiyle birlikte Bursa'ya taşındı ve burada büyüdü.

Lise eğitimini Bursa Erkek Lisesi'nde tamamlayan Sarp Apak'ın tiyatro kariyeri yetenek sınavlarına başvurmasıyla başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Oyunculuk Bölümü'nü kazanan Sarp Apak, buradan 2004 yılında mezun oldu ve okuldaki hocası Barış Erdenk'in destek çıkmasıyla İstanbul'a gitti.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nda sergilenen Ağır Roman adlı eserde başarılı bir oyunculuk sergileyen Apak, BKM Grubu'na dahil oldu ve Organize İşler adlı sinema filminde küçük bir rolde oynama fırsatı buldu. Bazı dizi ve reklamlarda rol alan Sarp Apak, şöhretini Avrupa Yakası dizisindeki Tanrıverdi rolüyle yakaladı ve tanınan bir isim oldu.

Ayrıca Apak, kendi yazıp bestelediği “Aşkınla Yandım” şarkısıyla birçok rock müzik dinleyicisinin listesine girmeyi başardı. Birçok sinema filminde rol alan Sarp Apak, bir dönemin popüler dizilerinden olan Kavak Yelleri'nde de rol almıştır.

Gülse Birsel imzalı Yalan Dünya dizisinde de Emir Danışman karakterini canlandıran Sarp Apak, günümüzde Jet Sosyete dizisinde yer almaktadır.

 

Etiketler